Вінниця –основний претендент на проведення Європейського чемпіонату з хокею на траві

25.02.10 09:41 2368

Вінниця увійшла у число міст - претендентів на право проведення у 2011 році європейського чемпіонату на кубок Трофі з хокею на траві.

Вінниця –основний претендент на проведення Європейського чемпіонату з хокею на траві

Саме з цієї нагоди 24 лютого поточного року відбулась офіційна зустріч керівництва області в особі першого заступника голови облдержадміністрації Валерія Коровія та голови обласної ради Григорія Заболотного з генеральним секретарем європейської федерації хокею на траві Девідом Балберні (Ірландія) та президентом української федерації Владленом Ковтуном.

Під час заходу Валерій Коровій зазначив, що підтримка фізкультурно – спортивної галузі є одним з основних пріоритетів у роботі обласної влади. За рахунок коштів обласного бюджету утримуються обласні ДЮСШ та здійснено розбудову відповідної інфраструктури, що дає можливість приймати на Вінниччині спортивні змагання високого рівня. На облаштування стадіону у ЦПКіВ ім.Горького з обласного бюджету за 5 років виділено 13 млн.грн., але для повного завершення робіт необхідно ще 3,5 млн.грн.

Слід зазначити, що у 2005 році у м.Вінниці проводився європейський чемпіонат на кубок Челенджер з хокею на траві. Отже, певний досвід вже є. Валерій Коровій запевнив, що керівництво області сприятиме тому, аби забезпечити гідні умови для проведення у 2011 європейського чемпіонату з хокею на траві у Вінниці.

У свою чергу Девід Балберні зазначив, що Вінниця є досить відомим хокейним містом, адже її хокейні команди є постійними чемпіонами України та мають успіхи на міжнародній арені. А це має певні свої переваги для проведення чемпіонату Європи саме у цьому місті.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)