Два дні, 10 та 11 січня, вінницькі вчителі змагалися у турнірі з настільного тенісу. Загалом у спортивні події взяли участь 60 учасників. Переможці отримали грамоти та грошові винагороди. Спеціальний приз від депутатів міської ради Олександра Парвадова та Віктора Мацери, стіл для гри в теніс, дістався школі №23.

Подібні змагання у Вінниці проводять вже п’ятий рік поспіль. І, як зазначають організатори, кількість охочих взяти в них участь постійно збільшується. Цього року найстаршій учасниці змагань 70 років.

У Вінниці відбулись змагання з настільного тенісу серед вчителів міста

«Ми підтримуємо усі ідеї, які виникають у представників нашої профспілки. Ідею проведення цього турніру висловила директор департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко, ще коли була директором школи. Цього року у змаганнях беруть участь 48 чоловіків та 32 жінки. Щороку популярність цього турніру зростає і збільшується кількість охочих взяти у ньому участь», - каже голова Вінницької міської організації Профспілки працівників освіти і науки Петро Соловей.

У Вінниці відбулись змагання з настільного тенісу серед вчителів міста

Спеціальний приз від депутатів міської ради дарували тим, хто пропагує здоровий спосіб життя та активно долучається до організації різноманітних спортивних подій.

У Вінниці відбулись змагання з настільного тенісу серед вчителів міста

«Ми з депутатом міської ради Віктором Мацерою підготували супер приз – тенісний стіл. Його ми даруємо школі №23, тепер у цьому закладі буде 5 тенісних столів. У наступному році це дасть можливість прийняти ще більше охочих учасників. Я сам непогано граю в теніс, але так склалися обставини, що сьогодні не міг зіграти. Але два дні змагань я був тут і спостерігав за грою», - розповів Олександр Парвадов.

У Вінниці відбулись змагання з настільного тенісу серед вчителів містаПереглядів: 2988
Поширень: 0