Красуні, ломайте стереотипи, будьте розумними!....

04.04.12 11:27 7984

1 квітня відбулося феєричне змагання інтелектів – конкурс «Найрозумніша красуня Вінниччини».

Красуні, ломайте стереотипи, будьте розумними!....

У тому, що краса врятує світ вже ніхто не сумнівається, а от щодо гармонійного поєднання яскраво виражених інтелектуальних якостей та непересічної краси в одній особі жіночої статі побутують хіба що анекдоти та смішні історії . Для того, щоб зруйнувати цей стереотип громадські організації «Медіа-Центр» та «Освітній простір» влаштували феєричне змагання інтелектів – конкурс «Найрозумніша красуня Вінниччини», який відбувся 1 квітня у клубі «Спорт-Тайм».

І це не першоквітневий жарт. Десять переможниць та фіналісток вінницьких конкурсів краси 2008-2012 років демонстрували свій рівень ерудиції, вражали знаннями, ідеями та кмітливістю. Цей захід відрізнявся від звичних конкурсів краси, адже не було ні виходів у купальниках, а ні дефіле у вечірніх сукнях. Дівчата демонстрували, що в кожній з них врода та розум поєднані гармонійно.

Фіналістка конкурсу, володарка титулу «Міс ерудиція» Алла Курбатова поділилася секретами того, хто ж вона – справжня дівчина-красуня та ще й інтелектуалка:

- Внутрішня краса – істинний показник справжньої краси. На мою думку, саме потяг до читання художньої літератури визначає подальший саморозвиток справжньої інтелектуалки. На даний момент свого життя найважливішим вважаю – розвиток у професійній діяльності, ціную тих людей, що мене оточують, адже саме вони мені допомагають бути такою, яка я є насправді...

Гості заходу мали змогу не лише спостерігати за знаннями та кмітливістю вінницьких красунь, а й взяти участь у благодійному аукціоні «Дитяча скарбничка». Роботи, представлені на аукціонний продаж, зробили діти співробітників податкової інспекції. Виручені кошти, а це 8650 гривень, підуть на закупку матеріалів для майбутніх творчих втілень вихованців школи-інтернату смт. Сутиски Тиврівського району, яких волонтери навчатимуть різноманітним технікам хенд-мейду. Діти, позбавлені батьківської турботи, матимуть змогу своїми руками створити ляльки-мотанки, обереги, пасхальні сувеніри, великодні писанки та безліч інших красивих поробок. Найдорожчою роботою, придбаною під час благодійного аукціону, став шарф «Шоколадна фантазія», яку власноруч виготовила 14-річна дівчина. Цей лот виріс у 100 разів – з 50 гривень до 5 тисяч і був придбаний Фондом Володимира Продивуса.

Титул «Міс всезнайка» отримала Ксенія Саніна, адже вона не тільки продемонструвала гармонійне поєднання розуму та краси, а й вразила журі гострим розумом та відмінною пам'яттю.

Номінації:

1. Міс всезнайка – Ксенія Саніна

2. Міс IQ – Тетяна Балан

3. Міс кмітливість – Анна Загоруйко

4. Міс вселенський розум – Вікторія Шаргородська

5. Міс ерудиція – Алла Курбатова

6. Міс феноменальність – Вікторія Рихлюк

7. Міс винахідливість – Юлія Балахонова

9. Міс кмітливість – Конгеніальність – Аліна Маловічко

9. Міс інтелект – Лідія Терпель

Фоторепортаж конкурсу дивіться тут

Фото

Красуні, ломайте стереотипи, будьте розумними!.... Красуні, ломайте стереотипи, будьте розумними!.... Красуні, ломайте стереотипи, будьте розумними!.... Красуні, ломайте стереотипи, будьте розумними!.... Красуні, ломайте стереотипи, будьте розумними!.... Красуні, ломайте стереотипи, будьте розумними!.... Красуні, ломайте стереотипи, будьте розумними!.... Красуні, ломайте стереотипи, будьте розумними!.... Красуні, ломайте стереотипи, будьте розумними!.... Красуні, ломайте стереотипи, будьте розумними!.... Красуні, ломайте стереотипи, будьте розумними!.... Красуні, ломайте стереотипи, будьте розумними!.... Красуні, ломайте стереотипи, будьте розумними!.... Красуні, ломайте стереотипи, будьте розумними!....

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)