Біля педуніверситету збудували копію Біг-Бену. На черзі – Ейфелева вежа

25.06.12 08:33 12800 12

Вежу розробили і склали власноруч в навчальній майстерні вишу

Біля педуніверситету збудували копію Біг-Бену. На черзі – Ейфелева вежа

Вінницький Біг-БенНа території Вінницького педагогічного університету з’явився свій Біг-Бен – зменшена копія відомої пам’ятки архітектури Британської столиці.

Ідея створення оригінального годинника належить ректорові університету Олександрові Шестопалюку.

Над виготовленням п’ятиметрової споруди майстри працювали майже півтора місяці.

Автор проекту, доцент кафедри технологічної освіти Віталій Бойчук зазначає, що конструкцію складали у навчальній майстерні ВНЗ власними зусиллями. Саме тут було проведено розрахунки, створено ескіз, відпрацьовано технологію зварювання елементів. Для зовнішнього оздоблення взяли пластик, який застосовують у зовнішній рекламі.

Віталій Бойчук - автор проекту, доцент кафедри технологічної освітиВінницький Біг-Бен є абсолютною копією лондонського, адже бралися за основу реальні розміри, що пропорційно зменшувалися, ідентичними є колір, архітектурні елементи та звукове оформлення.

Зокрема, за допомогою аудіотехніки відтворюється мелодія, яка лунає у відповідний час в столиці Туманного Альбіону, можна програмувати й інші музичні твори, а також під’єднувати мікрофон і вести пряму трансляцію на університетський майдан під час різноманітних урочистостей.

Усі чотири годинники, які розташовані на вежі, синхронно показують точний час.

Увечері конструкція освітлюється прожекторами, що створює неповторний ефект.

Найближчим часом європейського духу на території педуніверситету додасть копія всесвітньовідомої візитівки Франції – Ейфелевої вежі, а до столітнього ювілею, який відзначається цьогоріч, буде відкрито три музеї: історії навчального закладу, етнології Поділля та письменника-земляка Михайла Коцюбинського.

Фото

Біля педуніверситету збудували копію Біг-Бену. На черзі – Ейфелева вежа Біля педуніверситету збудували копію Біг-Бену. На черзі – Ейфелева вежа Біля педуніверситету збудували копію Біг-Бену. На черзі – Ейфелева вежа Біля педуніверситету збудували копію Біг-Бену. На черзі – Ейфелева вежа

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Віталій Гандзюк
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 12. співробітник
  співробітник
  26-06-12, 19:54 | IP:195.34.206...
  Відповідь jipsi. Прийдіть і зробіть Ви стільки, скільки зробив Шестопалюк О.В. для людей та університету вцілому, і за Вас гарно скажуть. Що слабо. Ото ж бо.
 • 11. jipsi
  jipsi
  26-06-12, 01:50 | IP:130.185.55...
  Співробітнику - зачот! Зацілував ректора в ... з засосом:-)

 • 10. Fedor
  Fedor
  25-06-12, 23:58 | IP:109.108.238...
  Идея неплохая, только дешево сделано. Пластик оклееный печатью (на 2 года с коп.). А так молодцы.
 • 9. Співробітник
  Співробітник
  25-06-12, 20:53 | IP:195.34.206...
  Споруда цікава тим, що зроблена своїми силами,- силами співробітників педуніверситету. А критикують завжди тих,- хто щось робить. Критикувати легко, важко зробити щось самому. І критику сприймають, щоб бути кращими. Унівурситет дійсно має гарний вигляд, згадайте яким він був до приходу Олександра Васильовича Шестопалюка. Сірі стіни, бомжі, жодної лавки. Абітурієнти та їхні батьки сиділи на пеньках зрізаних лип або східцях актового залу. Мені здається,- нам заздрять. Бо ми маємо такого талановитого керівника, який спромігся перетворити педуніверситет в сучасний вищий навчальний заклад. Керівник,який створив не тільки належні умови роботи для співробітників і студентів (охайну, квітучу територію, сучасну бібліотеку, нові лекційні аудиторії та кабінети обладнані мультимедійною технікою, музеї та багато,багато іншого), а й зумів значно підвищити навчальну,наукову, виховну та громадську роботу закладу (відкриття спеціалізованих Вчених рад,впровадження нових спеціальностей, реалізація концепцій розвитку, перемоги у різноманітних проектах та отримання грантів, тощо). Зрозуміло, що не можна зробити все одразу, адже часу і ресурсів не завжди вистачає. Я вдячний долі що маю такого керівника. Дай Боже йому здоров'я і наснаги.
 • 8. зовите меня ДЖОННИ
  зовите меня ДЖОННИ
  25-06-12, 17:59 | IP:94.179.17...
  НЕПОЙМУ ВАС ЛЮДИ Б....ДЬ К ЧЕМУ ТАКИЕ НЕДОВОЛЬСТВА ??? ПУСТЬ СЕБЕ БУДЕТ ИЩЁ ОДНА КРАСИВАЯ ИЗЮМИНКА ДЛЯ ГОРОДА .ЧТО В ЕТОМ ПЛОХОГО

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)