Студенти ВІ МАУП за здоровий спосіб життя

12.09.12 13:10 3694

У Вінницькому інституті Міжрегіональної Академії управління персоналом відбулася студентська спартакіада з нагоди Дня фізичної культури та спорту.

Студенти ВІ МАУП за здоровий спосіб життя

«У здоровому тілі - здоровий дух» - ця народна мудрість відома давно, але й сьогодні вона не втратила актуальності у Вінницькому інституті Міжрегіональної Академії управління персоналом.

Вже стало традиційним для студентів інституту щорічно святкувати День фізичної культури та спорту, який проходить на Україні сімнадцятий рік поспіль, в другу суботу вересня.

Студенти ВІ МАУП

Ініціатором проведення цьогорічної спортивної спартакіади стала голова Студентської ради Вінницького інституту МАУП – Царенко Алла. Приємно, що ініціативу одразу підтримали студенти інституту та завідувач кафедри фізичного виховання – Кадочніков Олег Петрович.

Студентська спартакіада як явище зародилося ще у 60 роках минулого століття, проте інтерес залишається досить сильним і до цього часу. Тому як в нас час бути здоровимта фізично розвинутим досить модно.

Відкриття студентських спортивних ігор є святом для студентського і педагогічного колективів.

До програми студентської спартакіади входили традиційні види спорту – легкоатлетичний крос, стрибки у довжину таметання м’яча. А от від загальнокомандної боротьби нинішнього року вирішено було відмовитися: адже головний девіз цих змагань – участь заради бадьорості. Втім, дух суперництва супроводжував кожний старт.

Організатори планують і надалі проводити подібні заходи для популяризації фізичного виховання та культури,так як спорт являється запорукою краси та здоров’я людини.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)