Як за один день у Вінницькому національному аграрному університеті стало на 1000 студентів більше?

26.02.13 09:19 6478 9

22 лютого Вінницький національний аграрний університет відвідали більше 700 випускників шкіл, коледжів з усіх районів області та також обласного центру, а також спробувати сили у предметних олімпіадах, переможці яких отримають додаткові бали при вступі в університет . Адже саме сьогодні аграрний університет гостинно «відкрив двері» перед своїми майбутніми студентами.

Як за один день у Вінницькому національному аграрному університеті стало на 1000 студентів більше?

День відкритих дверей у аграрному університеті

Ще до початку офіційної частини в холі головного корпусу старшокласники спілкувалися з представниками приймальної комісії та факультетів, ознайомилися з виставкою досягнень кафедр та інститутів.

День відкритих дверей у аграрному університеті

Офіційну частину заходу відкрив ректор університету Григорій Калетнік - Від фахівців аграрного сектору економіки залежить продовольча безпека держави, - наголосив ректор. - Аграрний сектор економіки щороку забезпечує наповнення державного бюджету України на суму понад сорок мільярдів гривень. Для досягнення таких показників потрібні високопрофесійні, кваліфіковані кадри. Тому політика нашого університету полягає в тому, аби дати максимально повну фахову освіту студентам та створити можливості для їх самореалізації не лише в навчанні, але й відпочинку та творчості.

День відкритих дверей у аграрному університеті

На сьогоднішній день Вінницький національний аграрний університет є одним перспективних навчальним закладом країни, який готує висококваліфікованих спеціалістів для аграрного сектору економіки. У його складі - 6 наукових інститутів, 6 факультетів, 39 кафедр, 7 коледжів, 7 ліцейних класів, де навчаються понад 12 тисяч студентів. У складі викладачів - 5 академіків, членів-кореспондентів НААН, 52 професорів, докторів наук та 240 кандидатів наук, доцентів. Диплом випускника ВНАУ визнають у 30 країнах світу. Заклад активно продовжує працювати над поліпшенням матеріально-технічної бази та умов навчання у ньому. Вуз має потужну навчально-виробничу базу, його лекційні оснащені мультимедійною технікою. Гордістю є його електронна система управління навчально-виховним процесом «Сократ», яку спільно із студентами розробили і впровадили викладачі закладу.

День відкритих дверей у аграрному університеті

Студенти мають можливість реалізувати свій творчий потенціал у 22 творчих колективах університету. Якісному дозвіллю та відпочинку також сприяє і студентська профспілка.

перед гостями виступили кращі самодіяльні колективи та солісти

Перед гостями виступили кращі самодіяльні колективи та солісти: квартет «Галант», акордеоніст Сашко Грудін та солісти народного танцювального колективу «Світанок».

Абітурієнти та їхні батьки не приховували свого захоплення від побаченого і почутого. Олена Кривонос з Брацлава, Марія Папанова з Гайсина зізналися, що остаточно визначилися з вибором: будуть вступати до Вінницького національного аграрного університету.

День відкритих дверей

А ти вже визначився куди де будеш навчатися?!

Фото

Як за один день у Вінницькому національному аграрному університеті стало на 1000 студентів більше? Як за один день у Вінницькому національному аграрному університеті стало на 1000 студентів більше? Як за один день у Вінницькому національному аграрному університеті стало на 1000 студентів більше? Як за один день у Вінницькому національному аграрному університеті стало на 1000 студентів більше? Як за один день у Вінницькому національному аграрному університеті стало на 1000 студентів більше? Як за один день у Вінницькому національному аграрному університеті стало на 1000 студентів більше? Як за один день у Вінницькому національному аграрному університеті стало на 1000 студентів більше? Як за один день у Вінницькому національному аграрному університеті стало на 1000 студентів більше? Як за один день у Вінницькому національному аграрному університеті стало на 1000 студентів більше? Як за один день у Вінницькому національному аграрному університеті стало на 1000 студентів більше? Як за один день у Вінницькому національному аграрному університеті стало на 1000 студентів більше?

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Юля Мудрик
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 9. Богдан
  Богдан
  01-03-13, 10:26 | IP:79.143.37...
  Ольго, цілком з Вами згодна! Вінницький національний аграрний університет зараз найкращий виш Вінниці і один з найкращих в Україні! Ви ж тільки подивіться як він змінився за останні 3 роки. І завдяки кому - ректору Калетніку! Успіхів Вам, Григорію Миколайовичу!
 • 8. Ольга
  Ольга
  26-02-13, 21:36 | IP:178.74.236...
  Сашо, воно й помітно, що ви закінчували аграрний ще за часів Середи, але мабуть так і не довчились, тому що ваша лексика залишає бажати кращого. Зрозуміло, що ваші нічим не обгрунтовані слова не що більше, як просто заздрість... За останні роки аграрний з "сільхоза" чи "аграрварда" перетворився на престижний та успішний університет, який нічим не поступається європейським університетам (а мені повірте, є з чим порівнювати). Так що тримайте свою заздрість при собі, а ще краще вступайте до аграрного на другу вищу (чи завершіть нарешті першу освіту). Може вас там довчать і ви зміните свою точку зору. Успіхів!
 • 7. Оксана
  Оксана
  26-02-13, 18:36 | IP:5.1.0...
  Приємна така одностайність студентів на захист свого вузу та ректора. Що б там не писали злопихаті дописувачі, те що до університету приїхало біля 1000 відвідувачів говорить про авторитет аграрного університету та його керівника Григорія Калетніка. Писати бруду можна багато, як кажуть, бумага все стерпить, а от вивести університет на такий рівень - треба мати талант, наполегливість, авторитет, бажання. Все це має ректор, тому діти його дуже люблять і поважають.
 • 6. Emma
  Emma
  26-02-13, 17:33 | IP:109.108.248...
  Зі вступом у ВНАУ моє життя повністю змінилось. Тут я формуюсь не тільки як висококваліфікований майбутній спеціаліст, а й маю змогу розвиватись як особистість. Саме тут перед мною розкрились нові можливості для самовдосконалення. Я не знаю, Шановний Сашо, чому навчилися Ви, хоча з того, як Ви виразали свою думку, я вже зробила певний висновок, але аграрний дійсно задовольняє всі потреби наших студентів. Цей університет змінювався на моїх очах. В наш час це велика рідкість! Аграрний росте процвітає завдяки Григорію Миколайовичу - і це правда!!!
  А стосовно того, що і хто вас дістав: АРГУМЕНТУЙТЕ І ДОВЕДІТЬ!!!
 • 5. СашОк
  СашОк
  26-02-13, 15:40 | IP:79.143.37...
  Почему же он вас так достал? Может тем, что человек что-то делает и это заметно? Все вкруг видят и знают, что со времен Г.М. Калетника университет существенно изменился! Это подтвердят как и студенты ВНАУ так и студенты других внз, которые имели возможность и побывать в университете и помогать университету. На счет аудиторий и т.д., и аудитории утеплили, сделали ремонт, достроили дополнительные этажи для аудиторий и столовая с бесплатным wi-fi, может не зря столько студентов приехало на День открытых дверей? Может они понимают, что если поступят в ВНАу то их там будут обучать не только высококвалифицированные преподаватели, но и внеурочное время они смогут провести с пользой и удовольствием для себя!!!
  Зайдите ка-то раз в аграрный и убедитесь в том, как он изменился и улучшился! Не говорите того, что не видели и не знаете!
  обсудить и сказать что что-то плохо, легче всего!!!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)