Цієї весни Загальноєвропейські Інженерні Змагання EBEC знову в ВНТУ!

19.03.13 09:17 2415 0

25 - 28 березня, вже втретє, у ВНТУ, міжнародна студентська організація BEST проведе локальний етап Інженерних змагань – EBEC Vinnytsia.

Цієї весни Загальноєвропейські Інженерні Змагання EBEC знову в ВНТУ!

Цьогоріч ми знову збираємо студентів, щоб дати їм змогу отримати нові знання, попрацювати над вирішенням завдань та розкрити свій потенціал. В результаті вони отримують актуальний і практичний досвід, якого не вистачає під час навчання в університеті.

Наша ціль - налагодження тісного зв’язку між компаніями та студентами, а також створення умов для конкуренції ідей учасників, адже саме у змаганні народжуються ефективні та креативні шляхи вирішення задач.

Змагання триватимуть чотири дні та складатимуться з двох категорій: Сase study - вирішення аналітичних завдань шляхом обговорення, представлення стратегічної моделі дії в конкретній ситуації у вигляді презентації; Team design - моделювання чи проектування технічних конструкцій протягом обмеженого проміжку часу .

Окрім Вінниці локальні етапи EBEC пройдуть також у Запоріжжі, Києві та Львові.

Переможці кожного з міст зустрінуться на національному етапі EBEC у Запоріжжі, де визначаться 2 команди, що поїдуть відстоювати честь України на міжнародні змагання до Варшави.

Допомагатимуть нам в цьому генеральні партнери SunInBev Україна, журнал hiTech, та партнер локального етапу Flash – інтерактивний центр вивчення англійської мови.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)