Студентський Парламент Вінниччини та Іллінці. Що їх об’єднує?

09.04.13 09:28 8193

Напередодні Дня Сміху вперше у місті Іллінці був проведений кубок КВН Іллінецького державного аграрного коледжу. А авторами та виконавцями ідеї підвищення рівня гумору у маленькому районному містечку стали депутати Студентського Парламенту Вінниччини.

Студентський Парламент Вінниччини та Іллінці. Що їх об’єднує?

Дирекція коледжу віднеслася з розумінням і підтримала ініціативу свого студента-депутата Сергія Покровського та його колегу, студента Вінницького національного медичного університету та досвідченого гумориста, Олексія Балацького.

Змагалися за кубок три команди: збірна Вінницького національного медичного університету, збірна Вінницького національного аграрного університету «аРава – Руська» та команда «3х4» Іллінецького державного аграрного коледжу. Посміятись від душі, подивитись на гостей та підтримати своїх прийшли усі – зал був заповнений як ніколи, кількість глядачів значно перевищувала кількість місць. Одним словом така несподівана подія у містечку викликала аншлаг.

Команди відіграли 3 конкурси – візитку, розминку із залом та біатлон, в результаті яких вельмишановне журі визначили переможців. Очікувано чи несподівано ними стали команда «3х4» Іллінецького державного аграрного коледжу. « Як то кажуть підтримка залу не підвела або ж вдома і стіни гріють.» - своїми враженнями ділиться Сергій Покровський.

На запитання «Чи не соромно Вам досвідченим гравцям КВН було програти?» Олексій Балацький відповів: « Сьогодні ми отримали ту нагороду за якою приїхали – допомогли місцевим командам у підготовці до кубку та подарували гарний настрій усім жителям славного міста Іллінці, що і є головним

Отже, молоді парламентарі довели нам, що попри всю серйозність сьогодення не потрібно забувати про найпростіший спосіб продовження життя – потрібно частіше сміятися . І не важливо де Ви знаходитесь – у великому мегаполісі чи районному центрі.

Фото

Студентський Парламент Вінниччини та Іллінці. Що їх об’єднує? Студентський Парламент Вінниччини та Іллінці. Що їх об’єднує? Студентський Парламент Вінниччини та Іллінці. Що їх об’єднує? Студентський Парламент Вінниччини та Іллінці. Що їх об’єднує? Студентський Парламент Вінниччини та Іллінці. Що їх об’єднує? Студентський Парламент Вінниччини та Іллінці. Що їх об’єднує? Студентський Парламент Вінниччини та Іллінці. Що їх об’єднує? Студентський Парламент Вінниччини та Іллінці. Що їх об’єднує? Студентський Парламент Вінниччини та Іллінці. Що їх об’єднує? Студентський Парламент Вінниччини та Іллінці. Що їх об’єднує? Студентський Парламент Вінниччини та Іллінці. Що їх об’єднує?

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Юля Мудрик
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)