Громадська організація «Розвиток.Розвиток» вперше у м. Вінниця зібрала на одній сцені найталановитіших представників студентської молоді міста. «Талант-шоу» - це можливість для творчої та активної молоді голосно заявити про себе та показати свої таланти. Адже цей турнір Громадська Організація «Розвиток.Розвиток» та команда КВН «Вінницькі перці» за підтримки міського голови Володимира Гройсмана проводять під гаслом «Стань зіркою студентської весни».

Вінницька студентська весна

Кожна команда виступила зі своєю видовищною шоу-програмою. Це були кращі з кращих – вокалісти, музиканти, танцюристи, акробати, силачі, гімнасти. На розсуд глядачів та суддів вони представили найкращі номери, захопивши за собою усіх у світ талантів, позитивної енергії та весняного настрою.

У цей вечір підтримували свої команди їх палкі вболівальники, які не просто спостерігали за виступами, а стали активними учасниками цього видовищного дійства.

До цього етапу учасники дуже сильно готувались, адже мінімальний розрив у балах у загальній турнірній таблиці залишає багатьом з команд шанс на перемогу у фестивалі.

Вінницька студентська весна

Яскравість образів, уміння працювати з публікою, артистизм виконавців та, без сумніву, досконалість виконання – основні критерії, які бралися до уваги суддями, до числа яких увійшли провідні шоу-мени міста, хореографи, громадські діячі:

Андрій Марцинковський – шоу-мен, керівник проектів «Оскар Ярд Медія» Першого Національного каналу, Олексій Некрасов - директор концертно-святкового агенства "Некрасов", Тріо «Максимум» - фіналісти телепроекту «Х-фактор», Олександр Онуфрійчук - фіналіст телевізійного проекту каналу 1+1, переможець фестивалю «Крим мьюзік фест», Геннадій Білявський - композитор та співак, автор гімну Вінниці, Дарʼя Чернякевич – майстер-спорту з художньої гімнастики, керівник клубу «Еліт», Ірина Борзова – голова ГО «Розвиток.Розвиток», чемпіонка світу з белі-данс, чемпіонка України та півфіналіст чемпіонату світу з сучасних танців, Наталя Заболотна – заступник голови ГО «Розвиток.Розвиток», чемпіонка України та півфіналіст чемпіонату світу з данс-шоу Роман Гах та Максим Нікітенко – телеведучі та журналісти телеканалу ВІТА.

Отже, усі команди мають можливість вибороти гран-прі фестивалю та отримати головний приз у сумі 5 000 грн., а також вибороти у кожній з п’яти номінації ще по 1 000 грн.Переглядів: 7336
Поширень: 0