Вінницькій студенти роздавали перехожим паперові «журавлики» у пам'ять про загиблих солдат

09.05.13 02:19 3545

За ініціативи депутатів Студентського Парламенту Вінниччини 8 травня о 14:00 в сквері Козицького відбулась вже традиційна акція «Журавлі пам’яті», присвячений 68-й річниці перемоги у війні над нацистською Німеччиною.

Вінницькій студенти роздавали перехожим паперові «журавлики» у пам'ять про загиблих солдат

Майже кожна українська сім’я понесла втрати під час ІІ світової війни. Ця історична подія віддаляється від нас в часі, але пам'ять про кожного конкретного загиблого у цій війні має бути невід’ємною частиною морального виховання у родині.

акція «Журавлі пам’яті»

«Студентський Парламент вже вдруге проводить такий захід з метою підсилити емоційні почуття молодого покоління під час святкування Дня Перемоги», - розповідає очільник Студпаламенту, Дмитро Слободянюк.

акція «Журавлі пам’яті»

«Ідея акції базується на пісні «Журавлі» у виконанні Марка Бернеса. Під її ритми студенти роздавали перехожим паперові «журавлики», виконані за технологією оригамі, які символізують солдатські душі загиблих у II світовій війні. Такі «журавлики» вироблялися з простого паперу руками вінницьких студентів. В загальному зроблено та роздано близько 2 тисяч таких виробів», - зазначила ініціатор даного заходу, Ланова Анастасія.

акція «Журавлі пам’яті»

Саме таким чином вінницькі студенти висловлять подяку за свої врятовані життя та мирне небо над головою.

Фото

Вінницькій студенти роздавали перехожим паперові «журавлики» у пам'ять про загиблих солдат Вінницькій студенти роздавали перехожим паперові «журавлики» у пам'ять про загиблих солдат Вінницькій студенти роздавали перехожим паперові «журавлики» у пам'ять про загиблих солдат Вінницькій студенти роздавали перехожим паперові «журавлики» у пам'ять про загиблих солдат Вінницькій студенти роздавали перехожим паперові «журавлики» у пам'ять про загиблих солдат Вінницькій студенти роздавали перехожим паперові «журавлики» у пам'ять про загиблих солдат Вінницькій студенти роздавали перехожим паперові «журавлики» у пам'ять про загиблих солдат Вінницькій студенти роздавали перехожим паперові «журавлики» у пам'ять про загиблих солдат Вінницькій студенти роздавали перехожим паперові «журавлики» у пам'ять про загиблих солдат

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)