Кинь курити сьогодні

31.05.13 14:55 4466

31 травня весь світ відзначає «День по боротьбі з тютюнопалінням». Це свято чи пам’ятна дата – кожен трактує по-своєму.

Кинь курити сьогодні

31 травня — це привід для кожного курця хоча б на один день відмовитись від цигарок!

театралізований перфоменс

«Кинь курити сьогодні», саме під таким гаслом сьогодні відбувся театралізований перфоменс у сквері Козицького, організований Вінницьким обласним наркологічним диспансером спільно з Студентським Парламентом Вінниччини.

Дмитро Слободянюк

«Вже третій рік поспіль ми відзначаємо цю дату і кожен раз не схожий на попередній. Ми усілякими способами намагаємось привернути увагу громадян нашого міста до наслідків тютюнопаління, - розповідає організатор акції Дмитро Слободянюк. Цього року ми організували театралізоване дійство в якому один з учасників одягнутий в чорне символізував «Смерть» - наслідок тютюнопаління, за яким хлопці несли велику цигарку. Аби врятувати світ від цигарок прибув хлопчик Андрій 5-років в образі «Бетмена», який зупинив «Смерть» та врятував світ».

«В минулому році ми спалювали макет легенів здорової людини, цього року боролися з цигарками, але головне завдання Всесвітнього дня без тютюну — підняти рівень самосвідомості людей, які першими повинні піклуватися про своє здоров'я, - висловив свою думку депутат Студентського Парламенту Вінниччини, Роман Молдован.

Після завершення дійства п’ятирічний «Бетмен» розповів на камеру, що куріння – це зло і зараз МОДНО НЕ КУРИТИ.

За даними ВООЗ, щороку через наслідки тютюнопаління в світі помирає 300 тисяч осіб. Мало хто звертає увагу на цю страшну статистику, оскільки шкода від куріння сигарет не проявляється моментально. Тим не менш, курці з великим стажем практично приречені на серйозні проблеми зі здоров'ям. І в результаті їх вмирає більше, ніж наркоманів, хворих на СНІД та іншими захворюваннями.

Фото

Кинь курити сьогодні Кинь курити сьогодні Кинь курити сьогодні Кинь курити сьогодні Кинь курити сьогодні Кинь курити сьогодні Кинь курити сьогодні Кинь курити сьогодні Кинь курити сьогодні Кинь курити сьогодні

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)