Рейтинг університетів України: вінницький "політех" на 26 місці, "мед" на 28, аграрний на 132, педагогічний на 161 місці

03.06.13 13:32 8487

Центр міжнародних проектів "Євроосвіта" за погодженням із Міжнародною наглядовою радою представив сьомий академічний рейтинг університетів "Топ 200 Україна".

Рейтинг університетів України: вінницький "політех" на 26 місці, "мед" на 28, аграрний на 132, педагогічний на 161 місці

Протягом кількох років лідерами серед вищих навчальних закладів залишаються Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" і Київський національний університет ім. Шевченка. Зберегли провідні позиції Харківський національний університет ім. В.Каразіна, Національний університет "Києво-Могилянська академія", Національний медичний університет ім. Богомольця, які входять до п'ятірки лідерів.

Що ж стосується вишів Вінниці то у 2013 році Вінницький національний технічний університет знаходиться на 26-й сходинці рейтингу.  Вінницький національний медичний університет посів 28-у сходинку у рейтингу університетів «Топ 200 Україна». Дещо відстали від цих вінницьких закладів у рейтинговому списку Вінницький національний аграрний університет (132-е місце) та Вінницький державний педагогічний університет ім.. М.Коцюбинського (161-е місце).

Діяльність вищих навчальних закладів оцінювалася за допомогою агрегованого показника (інтегрального індексу), який формується на підставі індикаторів прямого вимірювання (80%), експертного оцінювання якості підготовки випускників вишів представниками роботодавців і академічного співтовариства (15%), а також із використанням міжнародних наукометричних і веб-метричних даних (5%). Інтегральний індекс представлено трьома складниками: якість науково-педагогічного потенціалу, якість навчання, міжнародне визнання.

Рейтинг вищих навчальних закладів України в 2013 році - "Топ 200 Україна" приєднаний до новини нижче.

Прикрiпленi файли

pdftop200_table_ukr.pdf [179.38KB, (pdf)]

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ЄвроОсвіта
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)