Рейтинг університетів України: вінницький "політех" на 26 місці, "мед" на 28, аграрний на 132, педагогічний на 161 місці

03.06.13 13:32 7530 14

Центр міжнародних проектів "Євроосвіта" за погодженням із Міжнародною наглядовою радою представив сьомий академічний рейтинг університетів "Топ 200 Україна".

Рейтинг університетів України: вінницький "політех" на 26 місці, "мед" на 28, аграрний на 132, педагогічний на 161 місці

Протягом кількох років лідерами серед вищих навчальних закладів залишаються Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" і Київський національний університет ім. Шевченка. Зберегли провідні позиції Харківський національний університет ім. В.Каразіна, Національний університет "Києво-Могилянська академія", Національний медичний університет ім. Богомольця, які входять до п'ятірки лідерів.

Що ж стосується вишів Вінниці то у 2013 році Вінницький національний технічний університет знаходиться на 26-й сходинці рейтингу.  Вінницький національний медичний університет посів 28-у сходинку у рейтингу університетів «Топ 200 Україна». Дещо відстали від цих вінницьких закладів у рейтинговому списку Вінницький національний аграрний університет (132-е місце) та Вінницький державний педагогічний університет ім.. М.Коцюбинського (161-е місце).

Діяльність вищих навчальних закладів оцінювалася за допомогою агрегованого показника (інтегрального індексу), який формується на підставі індикаторів прямого вимірювання (80%), експертного оцінювання якості підготовки випускників вишів представниками роботодавців і академічного співтовариства (15%), а також із використанням міжнародних наукометричних і веб-метричних даних (5%). Інтегральний індекс представлено трьома складниками: якість науково-педагогічного потенціалу, якість навчання, міжнародне визнання.

Рейтинг вищих навчальних закладів України в 2013 році - "Топ 200 Україна" приєднаний до новини нижче.

Прикрiпленi файли

pdftop200_table_ukr.pdf [179.38KB, (pdf)]

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ЄвроОсвіта
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 14. Іларія
  Іларія
  17-06-13, 15:42 | IP:5.1.17...
  Вінницький аграрний останнім часом інтенсивно розвивається і відповідне місце дійсно заслужив,а також я впевнена, що майбутнє за ним і ВНАУ обов'язково наздожене як медичний, так і політехнічний університети!
 • 13. Випускник ВНАУ.
  Випускник ВНАУ.
  10-06-13, 10:45 | IP:46.227.139...
  Як смішно читати такі однобічні і роздуті коментарі з приводу ВНАУ!!)) Можете бути впевнені - що ці люди пишуть такі коменти тому, що їх добре попросили (чи змусили). Аграрний уже багато років поспіль всирається у тому рейтингу займаючи місця у другій сотні вузів, і чи не останні місця серед інших аграрних вузів, ви добре просто подивіться той рейтинг, в тому числі і за минулі роки.
  Але насправді, справа зовсім не у рейтингу. Насправді рівень викладання сміхотворний, так само як і рівень викладацького складу. Кафедри просто роздуті асистентиками, які ще вчора були студентами (далеко не найкращими, зате з добрими плечима і дахом), які тепер з гордо піднятим носом і пихою усіляко щимлять звичайних простих нещасних студентів, яких доречі у нас понад 80 %. Так, саме близько 70-80 % студентів, це студенти із сільської місцевості, які знаннями не блискають, це якщо мяко кажучи.
  Рівень викладання доцентами і кандидатами - залишає бажати кращого. Усі лекції зводяться до того, що студентам примусово задиктувують параграф прямо з книжки, а те що задиктувати не встигли заставляють допусувати дома. Це городо називається "самостійне опрацювання". Оцінюють студента за кількістю написаного і переписаного, і аж ніяк не за рівнем знань. Тобто якщо якийсь дебіл попросить дівчину за шоколадку "Галя, напиши мені конспект", то той дебіл отримає у підсумку вищий бал, ніж відмінник, який не захотів витрачати час на тупе переписування, але готовий відповісти на будь-яке питання з нього. Студентів заставляють писати статті і тези, які коштують чималих грошей (з урахуванням того, що їх треба писати чи не по кожному предмету), якщо не напишеш - то як би ти не вчився - на відмінно не здасиш. А потім це уміло подають у всілякій статистиці і показусі, мовляв он скільки у нас статей написано, он які наші студенти і викладачі працьовиті науковці. Насправді ж - всі ті статті - ліпак ліпаком, звичайний копіпаст, який друкують у всіляких низькопробних виданнях, типу "Руснаука".
  Якщо в загальному, то студент ВНАУ (якщо нема "подвязів") - безправна істота, якою маніпулюють усі 5 років навчання, до думки студента не прислухаються (при Середі такого не було), більша половина викладачів студентам "тикає", а не "викає" і дивиться на студента зверхньо. У вузі встановлено авторитарний режим, а діяльність студентського провкома - дуже умовна, а якщо точніше - взагалі відсутня.

  Резюме: я не знаю яка ситуація у інших вузах, можливо там краще, можливо гірше, але що собою являє Аграрвард я написав вище. І я вже прогнозую як зараз усілякі козачки на мене попруть і будуть дуже голосно рвати на собі рубаху за агробурсу )))
 • 12. Лесик
  Лесик
  05-06-13, 00:40 | IP:141.138.124...
  Дякую аграрному за те що дав путівку в життя, викладачам за терпіння та знання!!! Ви круті! Бажаю Вам успіхів, аграрний має бути на 1 місці!
 • 11. Иван
  Иван
  04-06-13, 19:06 | IP:94.179.117...
  Студенты аграрного обращаюсь к вам. в Англию уже ездили собирать клубничку )) опыта навбрались много? нас Русских там считают за НИЩЕБРОДОВ .Я прожил в

  Манчестере 4 года и вернулся чтобы работать здесь и не жалею .мне смешно с наивных юных студентов которые кичатся Англией
 • 10. Арсен
  Арсен
  04-06-13, 12:12 | IP:91.124.70...
  На мою думку головне не рейтинг вузу, а стратегічний план розвитку університету на найближчі роки. Таку стратегію розвитку, яку має ВНАУ, не має 80% вищих навчальних закладів України.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)