400 студентів аграрного університету поповнять митні підрозділи Міндоходів

11.06.13 11:33 3410 1

Митні підрозділи Міндоходів очікують на поповнення.

400 студентів аграрного університету поповнять митні підрозділи Міндоходів

Ними стане майже 400 студентів Вінницького національного аграрного університету, які проходять підготовку за шістьма програмами митної справи.

Серед них, зокрема, "Інформаційні системи управління та технології в митних органах", "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності", "Митна справа", "Контроль і ревізія в митних органах".

Нині третьокурсники проходять у Вінницькій митниці Міндоходів навчально-виробничу практику. Змістовні лекції підготували для них керівники і фахівці структурних підрозділів. У них йдеться про основи законодавства України з питань митної справи, контрабанду як злочин, види митних режимів, поняття зони митного контролю, пропуск та оподаткування товарів, що перевозяться чи пересилаються громадянами, про порядок переміщення через митний кордон готівкових коштів, банківських металів, культурних цінностей тощо. На всі запитання, а їх є чимало у молодого поповнення, надаються вичерпні відповіді.

Третьокурсники Аграрного університету проходять у Вінницькій митниці Міндоходів навчально-виробничу практику.

Особливий інтерес викликала у студентів екскурсія на митний пост „Дністер”, що розташований на українсько-молдовському кордоні. Тут молодь оглянула об’єкти митної інфраструктури, на практиці ознайомилась із специфікою роботи працівників митних підрозділів Міндоходів та отримала змогу ступили на останні метри території нашої держави. Адже за повноводним Дністром вже розкинулась сусідня – Молдова.

У студентів залишилися найкращі враження від поїздки. Їхньому захопленню не було меж. Результатами спілкування були задоволені і фахівці Вінницької митниці Міндоходів. Гарні теоретичні знання майбутнього поповнення – кожен десятий з них відмінник навчання – відтепер підкріплено практичними навичками.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Інформаційно-комунікаційний відділ Головного управління Міндоходів у Вінницькій області
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Ksana
    Ksana
    11-06-13, 12:12 | IP:94.179.33...
    Им выпускники Таможенной Академии (та что в Днепре) не нужны, а эти горемыки - и подавно.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)