Першокурсників, їх батьків, викладачів та усіх шанованих гостей зі святом привітав президент університету Григорій Калетнік:

- Праця працівника сільського господарства є почесною і має базуватися на міцних знаннях та практичних вміннях, – звернувся до молодого поповнення Григорій Миколайович. - Ми пішли згідно досвіду світових університетів, де власна матеріально-технічна база дає можливість виховати високопрофесійні кадри. У нас Ви також зможете розвиватись не тільки в професійному плані, а й проявити себе і в спорті, і в культурно-мистецькому напрямі.

Григорій КалетнікВіталій Саблук

На свято завітав директор Департаменту економічного розвитку аграрного ринку Міністерства аграрної політики та продовольства Віталій Саблук. Від імені всього колективу Мінагрополітики він привітав усіх присутніх із Днем знань і подякував першокурсникам, які обрали аграрні спеціальності:

Вам поталанило, що ви обрали саме цей вуз. Своїми інноваційними та прогресивними підходами до освіти цей заклад не перестає дивувати. У цьому вузі створені усі умови, аби ви могли отримати міцні знання, розвивати свої наукові, творчі та спортивні здібності. Держава розраховує на ваші знання і вміння!

Посвята першокурсників у Вінницькому національному аграрному університетіПосвята першокурсників у Вінницькому національному аграрному університеті

Не обійшлося й без традиційного обряду – вручення символічного «ключа до знань». Його президент університету вручив першокурсникам, які мали найбільшу кількість балів у сертифікатах зовнішнього незалежного оцінювання. Право ж оголосити урочисту клятву студента було надано Вікторії Лисій. Студенти першого курсу Вінницького національного аграрного університету пообіцяли виховувати в собі працелюбність, цілеспрямованість в досягненні мети, творче ставлення до справи, формувати активну життєву позицію, домагатись єдності слова і діла, виховувати високу професійну майстерність, відрізнятись високою відповідальністю та дисциплінованістю.

Посвята першокурсників у Вінницькому національному аграрному університетіПосвята першокурсників у Вінницькому національному аграрному університеті

Хвилюючим був виступ матері студента-першокурсника Ірини Боробошової, яка побажала студентам своїми досягненнями прославляти свій університет як в Україні, так і за кордоном. Як символ батьківської любові та благословіння вона подарувала власноруч вишиту ікону для храму, який будується на території університету, вручивши її президенту університету Григорію Калетніку.
Після офіційної частини талановита молодь Вінницького НАУ подарувала всім присутнім святковий концерт.

Посвята першокурсників у Вінницькому національному аграрному університетіПосвята першокурсників у Вінницькому національному аграрному університеті

Посвята в студенти символізує прихід нового незвіданого етапу в житті, котрого очікують з неменшим хвилюванням, ніж зарахування до університету. Але першокурсникам нашого університету надзвичайно пощастило, адже їм доведеться навчатись в університеті з потужною матеріально-технічною базою та сильним високопрофесійним викладацьким колективом, який свій розум, талант, вміння і, власне, усе життя покладає до ніг української освіти.

Посвята першокурсників у Вінницькому національному аграрному університетіПосвята першокурсників у Вінницькому національному аграрному університетіПереглядів: 10208
Поширень: 0