Посвята першокурсників у Вінницькому національному аграрному університеті

02.09.13 03:25 6745 23

З нагоди урочистої Посвяти першокурсників в студенти Вінницького національного аграрного університету на його головній площі зібралася не тільки їх батьки та друзі, а й уся дружня університетська родина.

Посвята першокурсників у Вінницькому національному аграрному університеті

Першокурсників, їх батьків, викладачів та усіх шанованих гостей зі святом привітав президент університету Григорій Калетнік:

- Праця працівника сільського господарства є почесною і має базуватися на міцних знаннях та практичних вміннях, – звернувся до молодого поповнення Григорій Миколайович. - Ми пішли згідно досвіду світових університетів, де власна матеріально-технічна база дає можливість виховати високопрофесійні кадри. У нас Ви також зможете розвиватись не тільки в професійному плані, а й проявити себе і в спорті, і в культурно-мистецькому напрямі.

Григорій КалетнікВіталій Саблук

На свято завітав директор Департаменту економічного розвитку аграрного ринку Міністерства аграрної політики та продовольства Віталій Саблук. Від імені всього колективу Мінагрополітики він привітав усіх присутніх із Днем знань і подякував першокурсникам, які обрали аграрні спеціальності:

Вам поталанило, що ви обрали саме цей вуз. Своїми інноваційними та прогресивними підходами до освіти цей заклад не перестає дивувати. У цьому вузі створені усі умови, аби ви могли отримати міцні знання, розвивати свої наукові, творчі та спортивні здібності. Держава розраховує на ваші знання і вміння!

Посвята першокурсників у Вінницькому національному аграрному університетіПосвята першокурсників у Вінницькому національному аграрному університеті

Не обійшлося й без традиційного обряду – вручення символічного «ключа до знань». Його президент університету вручив першокурсникам, які мали найбільшу кількість балів у сертифікатах зовнішнього незалежного оцінювання. Право ж оголосити урочисту клятву студента було надано Вікторії Лисій. Студенти першого курсу Вінницького національного аграрного університету пообіцяли виховувати в собі працелюбність, цілеспрямованість в досягненні мети, творче ставлення до справи, формувати активну життєву позицію, домагатись єдності слова і діла, виховувати високу професійну майстерність, відрізнятись високою відповідальністю та дисциплінованістю.

Посвята першокурсників у Вінницькому національному аграрному університетіПосвята першокурсників у Вінницькому національному аграрному університеті

Хвилюючим був виступ матері студента-першокурсника Ірини Боробошової, яка побажала студентам своїми досягненнями прославляти свій університет як в Україні, так і за кордоном. Як символ батьківської любові та благословіння вона подарувала власноруч вишиту ікону для храму, який будується на території університету, вручивши її президенту університету Григорію Калетніку.
Після офіційної частини талановита молодь Вінницького НАУ подарувала всім присутнім святковий концерт.

Посвята першокурсників у Вінницькому національному аграрному університетіПосвята першокурсників у Вінницькому національному аграрному університеті

Посвята в студенти символізує прихід нового незвіданого етапу в житті, котрого очікують з неменшим хвилюванням, ніж зарахування до університету. Але першокурсникам нашого університету надзвичайно пощастило, адже їм доведеться навчатись в університеті з потужною матеріально-технічною базою та сильним високопрофесійним викладацьким колективом, який свій розум, талант, вміння і, власне, усе життя покладає до ніг української освіти.

Посвята першокурсників у Вінницькому національному аграрному університетіПосвята першокурсників у Вінницькому національному аграрному університеті

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Вінницький національний аграрний університет
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 23. олька
  олька
  04-09-13, 22:06 | IP:178.74.238...
  До гарного вузу вступає багато абітурієнтів. Вибір професії - надзвичайно важка справа. І від чого залежить вибір абітурієнта, то це тільки від статусу та рівня університету. В аграрний Вінницький вступило дуже багато школярів і цим все сказано. Адже конкурс був дуже великий.
 • 22. Ксенія
  Ксенія
  04-09-13, 10:57 | IP:81.30.162...
  За останні кілька років ВНАУ кардинально змінився в кращу сторону, як ззовні, так і з точки зору покращення матеріальної бази, збільшення кількості молодих спеціалістів, запровадження новітніх технологій! Тому не дивно, що з кожним роком збільшується кількість студентів!
 • 21. володимир
  володимир
  03-09-13, 20:23 | IP:46.200.28...
  ВНАУ- прогресивний ВУЗ з професійним викладацьким складом та комфортними умовами для навчання та проживання .Тепер лише від бажання студентів залежить чи скористаються вони наданими можливостями .
 • 20. Редактор
  Редактор
  03-09-13, 20:17 | IP:141.138.118...
  Відчувається, як гарно працює у ректора його патронатна служба. Навіть відгуки зуміли написати від імені різних осіб. Варто було б тільки стиль змінювати, а загалом - переконливо.
 • 19. Аліна
  Аліна
  03-09-13, 19:05 | IP:46.164.191...
  Звісно ж Вінницький національний аграрний університет, сама в ньому навчаюсь, рада, що поступила та навчаюсь саме в даному університеті, зміни проводяться просто колосальні, які лише покращують та збагачують наші знання. Щодо працевлаштування, то так це справді не басні, так і є, що роботодавці зацікавлені у випусниках ВНАУ, тому що є досить високий рівень знань, а це є одним із головних факторів.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)