Проблеми та перспективи молодіжної політики Вінниці

25.10.13 11:25 4847 4

24 жовтня у Вінниці відбувся круглий стіл організований Громадською організацією «Вінницька міська команда КВН «Вінницькі Перці» та Громадською організацією «Розвиток.Розвиток» на тему "Проблеми та перспективи молодіжної політики"

Проблеми та перспективи молодіжної політики Вінниці

Учасники круглого столу – представники громадських, молодіжних організацій, члени Студентського Парламенту Вінниччини, представники молоді Вінниці, усвідомлюючи необхідність дотримання принципу спільного управління і впровадження системи ухвалення рішень в тих сферах політики, що стосуються молоді, спільно з молодими людьми і молодіжними організаціями, обговорили проблеми та перспективи участі молодих вінничан у формуванні та реалізації державної молодіжної політики у місті.

Сергій Борзов та Ірина Борзова

Голова ГО «Вінницькі Перці» Сергій Борзов зазначив, що реалізація молодіжної політики у м. Вінниця повинна створювати умови для справжнього діалогу і партнерства між молодими людьми і міською владою, а також дозволяти молодим людям і їх представникам бути повноправними учасниками політики, що їх стосується.

Круглий стіл "Проблеми та перспективи молодіжної політики Вінниці"

Про готовність спільно діяти задля покращення реалізації державної молодіжної політики у м. Вінниця, а саме підтримувати конструктивний діалог як між представниками молодіжних громадських інституцій, так і з бізнесом, засобами масової інформації та міською владою, а також впроваджувати сучасні форми роботи з молоддю через спільні проекти і програми, спрямовані на розвиток молоді заявила голова ГО «Розвиток.Розвиток» Ірина Борзова.

Дар'я Тихонова, справа

«У наших руках потужний творчий та людський ресурс. І разом, об’єднавшись, ми можемо зробити багато для більш ефективної роботи молодіжної політики Вінницької області. Впевнена, що співпраця буде дієвою. Початком став діалог з обговорення нагальних проблем та питань молоді з певними протиріччями, але перемогли конкурентоздатні ідеї. Маю надію, що надалі ми практикуватимемо разом різні форми роботи - круглі столи, семінари, дискусії та інші заходи, де думка кожного буде почутою, адже всі наші зусилля спрямовані на єдину мету - розвиток активності молоді в усіх сферах життєдіяльності суспільства», - зазначила активістка Спілки молодіжних організацій Вінниччини Тихонова Дар’я.

Дмитро Лашин, зліва

Учасники заходу впевнені, що однією з важливих передумов становлення Вінниці як справжнього європейського міста є залучення молоді до взаємодії з міською владою у процесі підготовки та прийняття управлінських рішень з питань молодіжної політики, культури, освіти, охорони здоров’я, спорту, туризму, соціального захисту підростаючого покоління тощо.

Круглий стіл "Проблеми та перспективи молодіжної політики Вінниці"

Підсумком роботи стала резолюція круглого столу з пропозиціями до міської влади та планами щодо подальшої спільної роботи молодіжних організацій, органів студентського самоврядування у напрямку покращення реалізації молодіжної політики у м. Вінниця.

Відсутній на круглому столі, громадський діяч Дмитро Слободянюк, вислвовив власну думку про стан молодіжної політики в місті: "Нарешті у Вінниці пройшов круглий стіл, який поєднав громадські організації, студентський актив та представників влади. Але, на жаль, організаторами знову виступила громадськість. Багато позитивних прикладів можна знайти в молодіжній політиці країн Європейського Союзу та ті найкращі практики, які реалізовані в країнах Східного Партнерства. Коли до нас в місто приїжджають перші особи країни, то прикладом новаторства та якісної роботи є "Прозорий офіс". Тож давайте разом докажемо, що Вінниця - європейське місто і в своєму розвитку до 2020 року будуть враховуватись ідеї усіх категорій населення".

Фото

Проблеми та перспективи молодіжної політики Вінниці

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4. Молодь
  Молодь
  26-10-13, 18:32 | IP:195.114.147...
  А де можна почитати резолюцію?
 • 3. Вад
  Вад
  26-10-13, 12:08 | IP:92.112.14...
  Молодежный круглый стол? Собралось парочка старых пердунов, которые уже в свои 30-35 успели продаться с потрохами по нескольку раз, взяли несколько молодых девочек, которые красиво читают с бумажки (и ого-го как хороши в сауне) и весело провели время. Даешь молодежь
 • 2. Олександр !!
  Олександр !!
  26-10-13, 01:34 | IP:217.30.202...
  Цей круглий стіл став показоим ті особи що були запрошені і дійсно мають вплив на молодіжну політику не зьявились - підсунувши прихвостнів!
  Суть ж в тому. що нині молодіжна політика ціього міста полягає в настільки поверхневому плані що скоріше нагадує те що не тоне, чим те на чому будують майбутнє!
  З однієї сторони проект однієї політичної сили, що базується на авторитеті однієї посадової особи і не містить в собі ініціативного джерела, а лиш поодинокі сплески емоцій виражених в фригідних флешмобах та проектах , що скоріше служать в вигоду особам а не молоді, студенству чи молодіжному політикуму!
  А з іншої сторони псевдоорганізація пана Х..що має при собі купку волонтерів, що лиш розважаються, а до основної теми зборів, не те що не мають відношення, а й не нюхали справжньої політики! Кожен захід цього "органу" скоріше висвітлює повільне дебілування сучасної молоді, аніж вирішує питання нагальні для розвитку молодих людей! А ще бізнес! Маючи ресурси впливу на

  публічну думку молоді в соціальних мережах використовують їх для набиття мізків особистими проблемно-комплексними баченнями, матюками та сміттям яке не те що вибиває розум, а вбиває ці бліді початки в самому корені розвитку!
  При цьому махають прапорами звітності, що, блін ми тут рвемо - а що? Окрім трусів на власному заді немає що рвати!
  Інтелектуальний розвиток - на нулю!
  Соціальна сфера - просто нецікава!
  Гарячі питання молоді - ковзання по льоду без занурювання!
  Заходи - ЛЮДИ ДОБРІ - бачив декілька - ені жаль тих коштів що на них списали, мер би мав знову наростити волосся відповідальним за те що таке діють! Це сміх тай годі!
  Піар незрозумілої особи, що нагадує пластмассову ляльку, і жодного натяку на маніпулювання думкою молоді міста - а це є основним завданням!

  Ото ж до чого я! Круглих столів можу бути море, але сказав би так - діагноз веде до одного, ампутації гангренозних елементів!
  І нажаль це неможливо - побудовані схеми, простарені часом! І усім насрать на молодь!
  Створили б єдиний координаційний комітет міста - зазвязали б управління, СПВ та студраду - дали б функціонал - і можливість реалізуватись самостійно - без папіків, нічних тупих поїздок - і поставили б чіткимй результат:Наприклад: через 1 рік, кожен другий (студент, або особа до 24 років) має знати про план Вінниця2020, чи Євроінтеграцію - розуміти що це таке! І відповідати чітко, а як це реалізується чи через флешмоби, соцпроекти, вечірки, змагання не має значення, адже це лиш елементи проги, а не окремі заходи!

  Думайте панове!
 • 1. Олександр
  Олександр
  25-10-13, 23:12 | IP:91.218.91...
  "Маю надію, що надалі ми практикуватимемо разом різні форми роботи - круглі столи, семінари, дискусії та інші заходи"... бла-бла-бла... вони це вважають роботою... рот відкрили - рот закрили... і це наше майбутнє?

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)