Проблеми та перспективи молодіжної політики Вінниці

25.10.13 11:25 5671

24 жовтня у Вінниці відбувся круглий стіл організований Громадською організацією «Вінницька міська команда КВН «Вінницькі Перці» та Громадською організацією «Розвиток.Розвиток» на тему "Проблеми та перспективи молодіжної політики"

Проблеми та перспективи молодіжної політики Вінниці

Учасники круглого столу – представники громадських, молодіжних організацій, члени Студентського Парламенту Вінниччини, представники молоді Вінниці, усвідомлюючи необхідність дотримання принципу спільного управління і впровадження системи ухвалення рішень в тих сферах політики, що стосуються молоді, спільно з молодими людьми і молодіжними організаціями, обговорили проблеми та перспективи участі молодих вінничан у формуванні та реалізації державної молодіжної політики у місті.

Сергій Борзов та Ірина Борзова

Голова ГО «Вінницькі Перці» Сергій Борзов зазначив, що реалізація молодіжної політики у м. Вінниця повинна створювати умови для справжнього діалогу і партнерства між молодими людьми і міською владою, а також дозволяти молодим людям і їх представникам бути повноправними учасниками політики, що їх стосується.

Круглий стіл "Проблеми та перспективи молодіжної політики Вінниці"

Про готовність спільно діяти задля покращення реалізації державної молодіжної політики у м. Вінниця, а саме підтримувати конструктивний діалог як між представниками молодіжних громадських інституцій, так і з бізнесом, засобами масової інформації та міською владою, а також впроваджувати сучасні форми роботи з молоддю через спільні проекти і програми, спрямовані на розвиток молоді заявила голова ГО «Розвиток.Розвиток» Ірина Борзова.

Дар'я Тихонова, справа

«У наших руках потужний творчий та людський ресурс. І разом, об’єднавшись, ми можемо зробити багато для більш ефективної роботи молодіжної політики Вінницької області. Впевнена, що співпраця буде дієвою. Початком став діалог з обговорення нагальних проблем та питань молоді з певними протиріччями, але перемогли конкурентоздатні ідеї. Маю надію, що надалі ми практикуватимемо разом різні форми роботи - круглі столи, семінари, дискусії та інші заходи, де думка кожного буде почутою, адже всі наші зусилля спрямовані на єдину мету - розвиток активності молоді в усіх сферах життєдіяльності суспільства», - зазначила активістка Спілки молодіжних організацій Вінниччини Тихонова Дар’я.

Дмитро Лашин, зліва

Учасники заходу впевнені, що однією з важливих передумов становлення Вінниці як справжнього європейського міста є залучення молоді до взаємодії з міською владою у процесі підготовки та прийняття управлінських рішень з питань молодіжної політики, культури, освіти, охорони здоров’я, спорту, туризму, соціального захисту підростаючого покоління тощо.

Круглий стіл "Проблеми та перспективи молодіжної політики Вінниці"

Підсумком роботи стала резолюція круглого столу з пропозиціями до міської влади та планами щодо подальшої спільної роботи молодіжних організацій, органів студентського самоврядування у напрямку покращення реалізації молодіжної політики у м. Вінниця.

Відсутній на круглому столі, громадський діяч Дмитро Слободянюк, вислвовив власну думку про стан молодіжної політики в місті: "Нарешті у Вінниці пройшов круглий стіл, який поєднав громадські організації, студентський актив та представників влади. Але, на жаль, організаторами знову виступила громадськість. Багато позитивних прикладів можна знайти в молодіжній політиці країн Європейського Союзу та ті найкращі практики, які реалізовані в країнах Східного Партнерства. Коли до нас в місто приїжджають перші особи країни, то прикладом новаторства та якісної роботи є "Прозорий офіс". Тож давайте разом докажемо, що Вінниця - європейське місто і в своєму розвитку до 2020 року будуть враховуватись ідеї усіх категорій населення".

Фото

Проблеми та перспективи молодіжної політики Вінниці

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)