Відбулася друга сесія Студентського Парламенту Вінниччини

З проведення Першої сесії, що відбулась 11 жовтня, депутати активно почали втілювати в життя свої задуми та ідеї в рамках СПВ. Вже у суботу комітети мали змогу поділитися своїми напрацюваннями та розповісти про плани на майбутнє.

Ольга Безпалько

Цього разу у якості гостя виступила голова Спілки молодіжних організацій Вінниччини Ольга Безпалько. Вона побажала Студентському парламенту плідної колективної роботи, а також після засідання депутати мали змогу запитати у неї поради стосовно свої проектів.

Анатолій Теклюк

Також на сесію завітав заступник директора Головного центру виховної роботи ВНТУ, кандидат філософських наук, доцент Анатолій Теклюк з пропозицією співпраці під час проведення інтелектуально - ігрового фестивалю "Баюнале", присвяченого Дню української писемності (9-10 листопада). За допомогою голосування було вирішено підтримати пропозицію про співпрацю.

Дар’я Тихонов

Спеціаліст патронатної служби ОР Дар’я Тихонова розповіла про можливості поїздок для студентів в Україні та закордон.

Наймасштабнішим проектом, серед якого було найбільше дискусій, виявився проект до Дня студента, інформація про який скоро вже з’явиться в соціальних мережах.Переглядів: 5406
Поширень: 0