Студентам вінницьких ВУЗів, які планують працювати в галузі туризму, допомагатимуть з працевлаштуванням

31.10.13 21:41 2258 6

31 жовтня п’ять ВУЗів Вінниці підписали угоди з відділом молоді і туризму міської ради, Центром підліткових клубів «Універ» та КП «Подільський туристично-інформаційний центр» щодо допомоги студентам, які планують в подальшому працювати у туристичній сфері міста. Студенти вишів зможуть пройти практику, отримати необхідні навички та працевлаштуватися.

Студентам вінницьких ВУЗів, які планують працювати в галузі туризму, допомагатимуть з працевлаштуванням

Роботодавці запевняють, що на сьогоднішній день на підприємствах та установах Вінниці є дефіцит професійних фахівців із знанням новітніх інформаційних технологій, іноземних мов та людей з нестандартними підходами до вирішення завдань. Разом з тим випускники навчальних закладів скаржаться на проблеми з працевлаштуванням. Тому угоди, які сьогодні були підписані з представниками ВУЗів, можуть дати новий поштовх у підготовці якісних кадрів, проходження практики та, як результат, працевлаштування в організаціях туристичної сфери.

п’ять ВУЗів Вінниці підписали угоди з відділом молоді і туризму міської ради«Туризм у Вінниці динамічно розвивається, і як результат, у цій сфері створюються нові робочі місця. Водночас, значно зростають вимоги до сфери послуг і кадрів, які надають ці послуги, – зазначає начальник відділу у справах молоді та туризму Руслан Анфілов. - Угоди про співпрацю з ВУЗами дадуть змогу студентам, перш за все, пройти якісну практику і цей крок дозволить також звернути увагу керівників підприємств на те, що нині у Вінниці є багато навчальних закладів, які готують фахівців цієї сфери. Сподіваємося, що спільними зусиллями ми допоможемо молодим спеціалістам працевлаштуватися і водночас вдосконалимо туристичну галузь міста».

Як зазначила директор Центру підліткових клубів «Універ» Віра Балєєва, нині освіта в Україні більше носить теоретичний характер ніж практичний, тому дуже важливо створити такі умови, щоб студенти могли реалізовувати свої знання на практиці. «На базі Центру підліткових клубів ми створюватимемо молодіжні проекти та заходи, направлені на вивчення історії рідного міста, проведення екскурсій по місту тощо та залучатимемо до них студентів. Це дасть можливість молодим людям отримати практичні навички», – каже Віра Балєєва.

Угоди були підписані з п’ятьма навчальними закладами, які на сьогоднішній день займаються підготовкою кадрів, що можуть працювати у туристичній галузі: Вінницький факультет Київського національного університету культури та мистецтва, Вінницький торгівельно-економічний коледж КНТЕУ, Державний професійно-технічний навчальний заклад «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг», Вінницький державний педагогічний університет, Вінницький торгівельно-економічний інститут КНТЕУ.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 6. Віктору!
  Віктору!
  13-11-13, 10:42 | IP:176.32.10...
  Шановний, Віктору! Хоча мене і читати гидко, але ж ви, особисто, прочитали! Кожен день проходжу біля Універу, і жодного разу там не побачила дитини.
  Чи там є ще якісь підсобні приміщення, куди іх ховають????
 • 5. Рома
  Рома
  13-11-13, 09:38 | IP:195.114.138...
  Скажіть літом багато програм туристичних в Вінниці, а зимою???
 • 4. Олександра
  Олександра
  04-11-13, 08:40 | IP:93.183.204...
  В мене сестричка займається в Універі. Англійський вивчає. Керівник Маринка просто молодець і дітей завжди багато. До речі, заняття з англійькоі безкоштовні для дтей. Не знаю де таке ще є у місті
 • 3. Віктор
  Віктор
  04-11-13, 08:32 | IP:93.183.204...
  Вельмишановний, "Деятель Хренов". У вас стільки злості і бруду, що навіть читати бридко. Турцентр Подільський - одне із кращих туристичних підприємств Украіни за всіма показниками, Центр Універ відкрив своі гуртки більше ніж для півтори тисячі дітей та підлітків. Напишіть справжнє ім'я і координати і тоді все стане зрозумілішим
 • 2. Деятель Хренов!!!
  Деятель Хренов!!!
  01-11-13, 13:59 | IP:37.72.42...
  Очень жаль, что пан Анфилов так и не может понять, что туризм - это не только экскурсии по родному городу (это отдельная профессия экскурсовода) и мероприятия, который он проводит!!! Турагенции, на сегодняшний день ищут профессионалов, котрые умеют ПРОДОВАТЬ ТУРЫ, а то что студенты узнают еще один интересный факт о Виннице - это банальное саморазвитие!!! А бесплатная рабочая сила Анфилову всегда нужна, кто же откажется от 50-ти студентиков, которые как один будут приходить добровольно-принудительно на его типа "флешмобы" и создавать массовку активной молодежи.
  Кажется, что хватит страдать фигней и пора бы уже занятся действительно полезными вещами, которые действительно важны.
  Попробуйте прити в КП «Подільський туристично-інформаційний центр» - это турагенство?????? Это обычный офис для братии Анфилова, где он постоянно зависает со своими дружками (можете проверить)))). А девочки, работающие у него, кроме того, сколько Виннице лет, вряд ли ответят вам на какие-то вопросы, которые действительно касаются туристического бизнеса.
  А теперь про Центр підліткових клубів «Універ» - так тут вообще отдельная история!!!! Сколько раз не заходи, и не пробуй записать своего малыша хотябы на один из кружков(которые типа проводятся), вас туда не примут. Почему, спросите вы....да там их просто не существует! Ответ прост, просто Анфилову не нужны малолетки, которые будут "лапать" ремонт, который он там организовал. Каждому педагогу по одной группке и хватит!!!!
  Хотите проверить? Зайдите и попробуйте записать ребенка. Да вы там детей даже не увидите, потому что их там НЕТ!!!!!
  Очень не понятно, почуму на этот бред ни кто не обращает внимания!!!
  Извините, наболело читать, что Анфилов красавчик и общестьвенный деятель!!!!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)