Вінницьких IT-студентів запрошують взяти участь у Всеукраїнському конкурсі інноваційних start-up проектів

18.09.14 14:42 2204 0

Вінницьких IT-студентів запрошують взяти участь у Всеукраїнському конкурсі інноваційних start-up проектів

За підтримки Міністерства освіти і науки проводиться Всеукраїнський конкурс інноваційних start-up проектів студентів ІТ-напрямів підготовки.

Ключовою метою Конкурсу є популяризація інноваційної та підприємницької діяльності студентів комп'ютерних напрямів навчання і об'єднання зусиль вищих навчальних закладів та ІТ-компаній у розвитку творчого потенціалу студентів.

До участі у Конкурсі запрошуються студенти вищих навчальних закладів України. Термін подання заяв від команд для участі у Конкурсі: з 15 вересня до 30 листопада 2014 року. Більш детальна інформація за посиланням: віртуальне інноваційне середовище (ВІС) http://vis.lp.edu.ua. Подання заяв здійснюється лише з використанням інформаційної системи ВІС.

У рамках Конкурсу планується проведення низки тренінгів та практикумів з інноваційної діяльності. На переможців Конкурсу чекають цінні призи та можливість стажування в провідних університетах Європи.

У 2014-2015 рр. Конкурс проводиться як частина виконання Темпус-проекту «Національна освітня інфраструктура удосконалення інноваційної та підприємницької діяльності ІТ-студентів» (530576-TEMPUS-1-2012-1-SE-TEMPUS-SMHES) у партнерстві між університетами Євросоюзу та України. Партнерами проекту з боку Євросоюзу є: Linnaeus University (університет Ліннея, Векше, Королівство Швеція), Dublin City University (Дублінський міський університет, Дублін, Республіка Ірландія), Oxford Brookes University (Університет Оксфорд Брукс, Оксфорд, Велика Британія), Pedro Nunes Institute (Інститут Педро Нунес, Португальська Республіка), IKEA (Королівство Швеція), SIGMA Kudos (Сігма Кудос, Королівство Швеція). Українську сторону представляють: Харківський національний університет радіоелектроніки, Одеський національний політехнічний університет, Національний університет «Львівська політехніка», Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Вінницький національний технічний університет.

Контактні особи: Крісілов Віктор Анатолійович, Одеський національний політехнічний університет, (048) 705-83-28; it.eureka.ua@gmail.com, krissilovva@mail.ru; Войтко Вікторія Володимирівна, Вінницький національний технічний університет, (095) 432-80-70, dekanfki@i.ua; Завалій Тарас Ігорович, Національний університет «Львівська політехніка», taras.zavaliy@gmail.com; Каук Віктор Іванович, Харківський національний університет радіоелектроніки, (057) 702-13-85, victor.kauk@gmail.com.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Урядовий портал
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)