Муніципалітет польського міста Кельце, продовжує практику надання вінницьким студентам, які навчаються у його вищих навчальних закладах, щомісячних стипендій у розмірі 500 злотих. У такий спосіб це місто-побратим Вінниці заохочує вінницьку молодь навчатись у своїх вишах та здобувати освіту європейського рівня. З 1 по 15 жовтня триватиме збір заявок від студентів, які навчаються на денній формі навчання будь-якого келецького вузу та перед вступом були випускниками шкіл, чи інших навчальних закладів Вінниці.

Більше ніж півсторічна дружба поєднує два міста сусідніх країн - польське Кельце та українську Вінницю. Побратимські зв’язки між ними закріплено не лише на папері, а й реалізуються у практичній співпраці, постійній комунікації між громадами, обміні досвідом та напрацюваннями. А минулого року Рада міста Кельце прийняла ухвалу щодо надання студентам з Вінниці, які навчаються у келецьких вишах, щомісячних стипендій. Протягом минулого навчального року її отримувало троє вінничанок.

В цьому році практику визначення стипендіатів буде продовжено. З 1 по 15 жовтня департамент освіти, спорту та культури міста Кельце буде приймати заявки від вінницьких студентів, які уже навчаються у їх вузах, або тільки цьогоріч поступили. На офіційному сайті міста www.kielce.eu необхідно заповнити бланк заявки. Саму заявку разом з оригіналом чи копією свідоцтва про закінчення вінницької школи та даними рахунку банка, на який щомісячно будуть перераховувати стипендію, необхідно занести до департаменту.

Студенти-вінничани протягом навчального року щомісячно, з жовтня по червень, отримуватимуть стипендію розміром 504 злотих. ​Переглядів: 4387
Поширень: 0