Вінниця коліжанська

18.03.15 12:12 2405

Вінниця коліжанська

Поступово наше місто знаходить свою нішу в глобальному розподілі праці. Як досить невелике за населенням воно має певний маневр і випробовує себе по багатьом векторам. Один з них освітянський. Вінницьке студентство потужна сила. І мова йде навіть не за кількісні показники, а за якісними ознаками впливу на життя міста. Цих ознак багато і одна з них культурний ландшафт Вінниці. Останній приклад — організація коліжанської ліги клубу веселих та найкмітливіших для закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації.

У Вінниці відбулась коліжанська ліга КВН

Цього року у змаганнях зорганізованих відділом молоді та туризму міської ради, міським палацом мистецтв та громадською молодіжною спільнотою “Вінницький КВН” взяли участь команди одразу дев'яти коледжів та училищ:

  • “Фаст Фуд” (Технологічно-промисловий коледж Вінницького національного аграрного університету),
  • “От души” (Вінницький транспортний коледж),  
  • “Техніка фінансів” (Вінницький технічний коледж),
  • “Jast Black” (Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного),
  • “Світло в кінці тунелю” (Вінницьке музичне училище культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича),
  • “Pit stop ” (Вінницький коледж Національного університету харчових технологій),
  • “Їдальня Верховної ради” (Вінницький торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету),
  • “Мужики” (Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) та
  • “Фурія” (Вінницький коледж Тернопольського національного економічного університету).

У Вінниці відбулась коліжанська ліга КВН

Два дні переповнена зала МПМ здригалася від сміху. У кожної команди були свої козирі, але всі без виключення показали величезний спектр сценічних талантів. Основний масив жартів стосувався внутрішнього студентського життя, але діставалося і політикам, і даїшникам, і поп-зіркам, а, іноді, і просто поп без зірок.

Одноосібними переможцями кожний в своїй грі стали команди “Фаст Фуд” та “От души”. Але не довго їм носити корону переможців. Уже через місяць потрібно буде відстоювати свою переможну репутацію у нових зустрічах з суперниками-однолітками.

Фото

Вінниця коліжанська Вінниця коліжанська Вінниця коліжанська Вінниця коліжанська Вінниця коліжанська Вінниця коліжанська Вінниця коліжанська Вінниця коліжанська Вінниця коліжанська Вінниця коліжанська Вінниця коліжанська Вінниця коліжанська

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)