У фіналі студентської гри в мафію виграла Карина Ланова

10.02.16 10:46 1711

У фіналі студентської гри в мафію виграла Карина Ланова

8 лютого у Вінниці відбулась фінальна гра студентського турніру з мафії. Більше 2 тижнів тривали відбіркові ігри, в результаті яких у фінал вийшли десятеро найкмітливіших та найспостереливіших студентів міста.

Перше місце виборола Ланова Карина з Донецького національного університету. На другому місті опинився Олександр Митковький, на третьому – Олександр Крат та Анастасія Ігнатенко.

У фіналі студентської гри в мафію виграла Карина Ланова

Нагадаємо, що мафія - це інтелектуально-психологічна гра з елементами шоу, яка вчить відстоювати свою позицію, аргументовано переконувати інших, розпізнавати брехню шляхом спостережень за мімікою, жестами, логічністю висловлювань, зміною в голосі та частотою дихання.

Фото

У фіналі студентської гри в мафію виграла Карина Ланова У фіналі студентської гри в мафію виграла Карина Ланова У фіналі студентської гри в мафію виграла Карина Ланова У фіналі студентської гри в мафію виграла Карина Ланова У фіналі студентської гри в мафію виграла Карина Ланова У фіналі студентської гри в мафію виграла Карина Ланова У фіналі студентської гри в мафію виграла Карина Ланова У фіналі студентської гри в мафію виграла Карина Ланова

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)