На базі Барського коледжу транспорту та будівництва готуватимуть військових спеціалістів

19.02.16 10:33 1285 0

На базі Барського коледжу транспорту та будівництва готуватимуть військових спеціалістів

Барський коледж транспорту та будівництва Національного транспортного університету може розширити свою спеціалізацію. Такі перспективи, з ініціативи обласної державної адміністрації, відкриває перед навчальним закладом реалізація спільного з Міністерством оборони України проекту, в результаті якого на базі ВНЗ планується підготовка фахівців з військовою спеціалізацією.

Про це під час відвідин коледжу повідомив голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій. До навчального закладу керівник Вінниччини завітав 18 лютого у рамках робочої поїздки до Барського району.

Очільник регіону оглянув матеріально-технічну базу ВНЗ, навчальні аудиторії коледжу та ознайомився з методикою підготовки тут фахівців. Враженнями від побаченого поділився із представниками засобів масової інформації. «Це один з найкращих навчальних закладів такого профілю. Матеріально-технічна база, якість підготовки відповідних спеціалістів вражають», - зауважив Валерій Коровій.

На базі Барського коледжу транспорту та будівництва готуватимуть військових спеціалістів

Керівник області зазначив, що нині спільно з Міністерством оборони України опрацьовується можливе розширення спеціалізації закладу, що дозволить студентам коледжу мати доступ до нових знань в частині військової техніки. «Я переконаний в тому, що нам вдасться це зробити. На сьогодні Міністерство оборони потребує таких спеціалістів, і я думаю, що ми зробимо правильний крок у цьому напрямку», - зазначив Валерій Коровій.

На базі Барського коледжу транспорту та будівництва готуватимуть військових спеціалістів

Для довідки.

Барський коледж транспорту та будівництва Національного транспортного університету заснований у 1969 році.

Заклад готує фахівців за такими спеціальностями, як: обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів; експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання; будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг і аеродромів; організація перевезень і управління на автотранспорті; організація та регулювання дорожнього руху; землевпорядкування.

Крім того, студенти коледжу додатково отримують робітничі професії: водія категорій «В», «С»; тракториста-машиніста категорії «А»; слюсаря з ремонту автомобілів та слюсаря з ремонту дорожньо-будівельних машин і тракторів.

Заклад має потужну матеріально-технічну базу та є активним учасником міжнародних та національних виставок у галузі освіти.

Фото

На базі Барського коледжу транспорту та будівництва готуватимуть військових спеціалістів На базі Барського коледжу транспорту та будівництва готуватимуть військових спеціалістів На базі Барського коледжу транспорту та будівництва готуватимуть військових спеціалістів На базі Барського коледжу транспорту та будівництва готуватимуть військових спеціалістів На базі Барського коледжу транспорту та будівництва готуватимуть військових спеціалістів На базі Барського коледжу транспорту та будівництва готуватимуть військових спеціалістів На базі Барського коледжу транспорту та будівництва готуватимуть військових спеціалістів На базі Барського коледжу транспорту та будівництва готуватимуть військових спеціалістів На базі Барського коледжу транспорту та будівництва готуватимуть військових спеціалістів

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)