Донецький університет очолив рейтинг вишів, які користуються найбільшою популярністю у Вінниці

31.07.16 10:32 4371 1

Донецький університет очолив рейтинг вишів, які користуються найбільшою популярністю у Вінниці

Саме до ДонНУ під час цьогорічної вступної кампанії абітурієнти подали найбільшу кількість заяв, а саме 13,5 тисяч на всі ступені освіти. В тому числі 10 тисяч — на бакалаврат.

«Найбільш популярні спеціальності — це право, міжнародні відносини, германські мови, журналістика, психологія і комп’ютерні науки. Електронна система „Вступ“ єдина по Україні, тому ті проблеми, які виникали у інших навчальних закладах були і в нас.

Але на останньому етапі електронних заяв більш-менш, ця система запрацювала нормально, тому думаю всі охочі абітурієнти змогли завчасно подати заяви. На бакалаврат на денну форму ми приймали заяви лише в електронній формі, крім абітурієнтів, які подавали заяви із зони АТО.

На жаль, таких абітурієнтів не так багато, на сьогодні це приблизно 25 абітурієнтів на денну і заочну форму навчання. Думаю, ми будемо претендувати на бакалаврат — 880 місць державного бюджету», — розповів УНН-Центру ректор ДонНУ Роман Гринюк.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Газета "Університетські вісті"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 1. Ірина
  Ірина
  31-07-16, 15:32 | IP:178.74.195...
  Немає тут чим пишатися!!! В жодному Вінницькому ВИШІ немає стільки спеціальностей, як у Донну. Конкурс роздутий - от і все! Це цілком нормально, чим більше спеціальностей - тим більше заяв!!! Лише на денний бакалаврат у Донну близько 250 пропозицiй, у той час, як у ВНАУ - 102. Необхідно ще переглянути сам конкурс, а саме скільки подано заяв на одне місце. Проаналiзувавши конкурсну ситуацію по спецiальностi "Право", яка є найпопулярнішою у даному регіоні, видно, що серед трьох Вiнницьких ВНЗ найвищий конкурс у ВНАУ, а саме - 15,52 заяви на одне місце, потім у ВТЕІ КНТЕУ - 9,43. Щодо ж до Донну, то конкурс на цю саму спеціальність складає лише 3,56 заяв на одне місце. Тож про яку популярність йде мова?
  Звертаюсь до автора статті, перш ніж популяризувати даний заклад необхідно детально вивчити ситуацию.
  Думаю, що саме результати зарахування покажуть реальну картину.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)