Володимир Гройсман показав Миколі Джизі вінницьку "карту здоров'я"

01.08.11 13:00 3950

На ній зображені спортивні майданчики Вінниці

Володимир Гройсман показав Миколі Джизі вінницьку "карту здоров'я"

Перший спільний об’їзд містом міського голови Володимира Гройсмана і губернатора області Миколи Джиги відбувся у п’ятницю, 29 липня, після обіду. Миколі Джизі найбільше сподобалась програма оздоровлення міста, за якою ремонтуються старі спортивні майданчики та встановлюються нові.

Карта здоров'я Вінниці

Збільшене зображення карти в прикріплених файлах

Червоними позначками на карті відмічено всі спортивні майданчики для дітей, які будуть у місті. Ця програма розрахована на п’ять років, але деякі з них вже встановлені.

- Це не тільки встановлення нових, але й реконструкція старих майданчиків, зокрема тих, які розташовані у дворах, - розповів Володимир Гройсман.

У відповідь губернатор області Микола Джига запевнив, що таких майданчиків у місті має бути декілька десятків.

- Якщо ви прийдете о шостій годин ранку чи о 20 вечора, то ви побачите, що у парку займається багато людей, навіть похилого віку. Це люди, які “відірвані” від пива, чарки, цигарки і займаються собою. І так повинно бути, - сказав він.

А щодо спільного об’їзду містом Микола Васильович запевнив, що це стане постійною практикою.

- Думаю раз на місяць ми будемо спільно оглядати місто. Бо ми бачимо, куди витрачаються державні кошти, і як область суттєво допомагає місту у багатьох питаннях. Те, що робиться сьогодні у Вінниці, – приклад хорошої роботи міської влади, - зауважив Микола Джига. - Спільно нам вдається швидше вирішувати ті питання, які є дуже важливими. А коли цим буде займатись лише місто – це буде набагато довше.

Всього, до кінця 2011 року, у планах мерії завершити будівництво 161 спортивного майданчика для дітей.

Фото

Володимир Гройсман показав Миколі Джизі вінницьку "карту здоров'я" Володимир Гройсман показав Миколі Джизі вінницьку "карту здоров'я" Володимир Гройсман показав Миколі Джизі вінницьку "карту здоров'я"

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Ольга ОЛЬХОВА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)