«Ураган» за 246 тисяч «ловитиме» порушників на дорогах

11.08.11 12:28 3104

ДАІ придбає новий пристрій для стаціонарного поста

«Ураган» за 246 тисяч «ловитиме» порушників на дорогах

Наприкінці серпня на дорогах Вінниці з’явиться новий технічний пристрій “Ураган”. Його встановлять на одному із стаціонарних постів ДАІ. Тендер на закупівлю проведено і коштує пристрій 246 тисяч гривень.

- Цей пристрій ще новішого випуску, ніж ті, які ми отримували раніше. Він дуже зручний для стаціонарних постів ДАІ, бо можна відслідковувати транспортні засоби, які є проблемними. Допоки машина їде за два кілометри до поста камера фіксує дані і за короткий термін перевіряється такий автомобіль. Якщо виникає проблема — інформація одразу з’являється на посту, що, наприклад, авто перебуває в розшуку, - розповідає начальник ДАІ УМВС України у Вінницькій області Павло Солоненко.

Як повідомив Павло Солоненко, наразі встановлено відеопристрої на двох стаціонарних пункти під Комсомольськом і Краснопілкою, які повністю відповідають всім вимогам законодавства. Третій, під Літином, готується. Найзавантажинішим з них вважається пост у Комсомольську. Тому “Ураган” планують встановити саме там.

В деяких областях України, таких як Житомирська, Київська, він вже встановлений і функціонує.

Окрім технічних засобів за одним стаціонарним постом ДАІ у Вінницькій області закріплено 24 співробітники. Але до їх обов’язків входить не тільки безпосередньо несення служби на посту, а і цілодобове чергування на відрізку дороги від іншої області до Вінниці.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Ольга ОЛЬХОВА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)