Вінницькі держслужбовці вдруге обіграли польських байкерів

02.09.11 09:32 3461

Другий рік поспіль Вінницею проїхались мотолюбителі ХІ Міжнародного Катинського рейду, які зіграли з українцями у футбол

Вінницькі держслужбовці вдруге обіграли польських байкерів

Першого вересня до Вінниці завітали 74 польські байкери ХІ Міжнародного Катинського рейду. Учасники мотопробігу зустрілись з представниками польської громади, поклали квіти до меморіальної дошки Маршалові Польщі Йозефу Пілсудському, що по вулиці Соборній, і до пам’ятника Папі Римському Івану Павлу ІІ. Після чого у ЦПКіВ ім.. М.Горького покатали усіх бажаючих на мотоциклах та зіграли у футбол із вінницькими можновладцями. А закінчиться 12 вересня у Варшаві. За цей час паломники відвідають ще 20 міст та подолають шість тисяч кілометрів.

Завершилась дружня футбольна гра перемогою українців з рахунком 2:1. (Минулого року виграли теж українці.) Проте обидві команди і вболівальники залишились задоволеними. Від мера Володимира Гройсмана і Генерального консула Республіки Польща у Вінниці Кшиштофа Свідерека футболісти-мотолюбителі отримали кубки. Адже головна мета мототуру - зупинятися помолитися за своїх співвітчизників, полеглих в часи Другої світової війни, у міжетнічних конфліктах та під час репресій.

У мотопробізі, який триватиме два тижні, їдуть і банкіри, і поліцейські, і юристи, і держслужбовці, і навіть кілька священнослужителів. Вони не тільки з Польщі, а й Австралії, Франції, США. Серед яких є і три жінки-байкери і дві сім’ї з синами. Наймолодшому учаснику рейду 15 років, найстаршому – Віктору Венгжину – 72. Він же й очолює громаду. Сам Віктор володар автомайстерні у США.

Після матчу польські фотолюбителі залишились переночувати у таборі під Вінницею, де на них чекала святкова вечірня програма та українська кухня. До речі попередньо гості побували у Кам’янці-Подільському та переночували у Летичеві. Далі маршрут колони слідує у Бердичів та Житомир. А закінчиться 12 вересня у Варшаві. За цей час паломники відвідають ще 20 міст та подолають шість тисяч кілометрів.

Фото

Вінницькі держслужбовці вдруге обіграли польських байкерів Вінницькі держслужбовці вдруге обіграли польських байкерів Вінницькі держслужбовці вдруге обіграли польських байкерів Вінницькі держслужбовці вдруге обіграли польських байкерів Вінницькі держслужбовці вдруге обіграли польських байкерів

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Катерина Васильківська
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)