З 1 вересня у вінницьких будинках розпочалось заповнення систем теплопостачання

06.09.11 10:09 2648

Комунальні служби міста вже розпочали підготовку вінницьких будинків до нового опалювального сезону.

З 1 вересня у вінницьких будинках розпочалось заповнення систем теплопостачання

Для цього працівники ЖЕКів спільно із представниками КП «Вінницяміськтеплоенерго» заповнюють системи теплопостачання водою та доводять до необхідного тиску. Такий підхід до підготовки до опалювального сезону дасть можливість у короткий термін включити опалення у всіх житлових будинках.

Вже другий рік поспіль системи теплопостачання в багатоповерхових будинках заповнюють водою задовго до старту опалювального сезону. Завдяки цьому минулого року протягом трьох днів вдалось запустити опалення у 98% багатоповерхівках. Цьогоріч планується за один день подати тепло до 70% помешкань вінничан.

«Як показала практика, завчасне наповнення систем водою і перевірка готовності труб до подачі гарячої води допомагає уникнути певних проблем у перші дні роботи котелень. Спеціалісти мають більше місяця на те, щоб виявити підтікання і усунути їх, спустити повітря та досягнути необхідного тиску води, - розповідає директор департаменту житлового господарства Сергій Кушнір. - Якщо раніше тепло з'являлось у квартирах приблизно протягом десяти днів від початку опалювального сезону, то тепер ми орієнтуємось у переважній більшості на два-три дні».

Протягом літа у Вінниці продовжилась робота по промиванню систем теплопостачання у тих будинках, де це необхідно. Цьогоріч було прочищено 100 систем, три з них - з використанням спеціального розчину, який знімає тверді осади. В майбутньому таким промиванням з допомогою додаткових засобів планується охопити більше будинків.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)