На Замості відкрився дитячий садочок “Шоколадка”

08.09.11 14:54 6581

З вересня у ньому займатиметься 150 малюків

На Замості відкрився дитячий садочок “Шоколадка”

Новий дитячий садочок відкрили у Вінниці за адресою вулиця Іванова, 11. З осені у ньому працюватимуть шість груп: дві раннього віку та чотири дошкільних. Усього до “Шоколадки” (така назва садочку) ходитимуть 150 дітей.

На офіційне відкриття дошкільного навчального закладу, яке відбулось у четвер, сьомого вересня, прибули губернатор області Микола Джига та міський голова Володимир Гройсман.

- У 90-ті роки місто Вінниця втратила 31 дитячий садочок, якийсь ми викупаємо, якийсь ремонтуємо. Але ми зробимо все, щоб кожна дитина мала змогу прийти до садочку, - говорить мер міста Вінниця Володимир Гройсман. - Хочу побажати, щоб наші діти виховувались у теплій родинній атмосфері, були успішними, щасливими.

Гімнастична стінка, тенісний стіл, мультимедійний проектор, телевізор, музичний центр — це далеко не повний список подарунків від міської влади садочку.

 

До того ж батьки звертають увагу не тільки на приміщення.

- Це наш перший садочок. Моєму сину, який ходитиме до нього, 3,5 рочки. Про те, що садочок відкривається, ми дізнались від друзів: ми чули, що це буде один з найелітніших садочків міста. Бо тут басейн, спортивний комплекс, нове умеблювання, устаткування, ну і вихователі, які проходили спеціальний відбірковий конкурс, - ділиться молода мама Юлія.

Цей дошкільний дитячий навчальний заклад збудувало ВАТ «ОБЛАГРОТЕХСЕРВІС» у 1991 році. Згодом його закрили на реконструкцію, після якої засновник прийняв рішення про його ліквідацію. Таким чином 15 років садочок не функціонував. А у 2011 році міська рада вирішила викупити приміщення і завдяки субвенції державного бюджету на суму майже 15 млн. грн. відремонтувала. Першого вересня у ньому створено дошкільний заклад № 6 “Шоколадка”.

Довідка:
У Вінниці найближчим часом планують реконструкцію садочку, який належав 732-му вінницькому ремонтному заводу і відкриття нового на 270 місць у мікрорайоні Поділля.

За 2011-2012 роки Вінницька область потребує 55 дитячих дошкільних закладів. Лише цього року відкриється більше 20 дитячих навчальних закладів.

Фото

На Замості відкрився дитячий садочок “Шоколадка” На Замості відкрився дитячий садочок “Шоколадка” На Замості відкрився дитячий садочок “Шоколадка” На Замості відкрився дитячий садочок “Шоколадка”

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Анна Мельник
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)