Увага! На перехресті біля Будинку Офіцерів пробки

09.09.11 14:52 5846

Цілий день ДАІшники «розрулюють» ситуацію

Увага! На перехресті біля Будинку Офіцерів пробки

На перехресті вулиць 50-річчя перемоги і Коцюбинського пробки. Вони тягнуться в усіх напрямках доріг. Бувають моменти, коли трамваї стоять у черзі по шість одиниць, щоб перетнути перехрестя. Ситуацію на дорозі «розрулюють» регулювальники.

У КП «Вінницькій спеціалізованій монтажно-експлуатаційній дільниці з організації дорожнього руху» говорять, що поки з навантаженням справляються.

- Якщо підприємство, яке виконує будівельні роботи, звертається до нас, то ми відповідно переключаємо світлофори у режим жовтого мерехтіння і ставимо додатково регулювальників дорожнього руху. Там ремонт колій проводять спеціалісти ТТУ. Наразі ніхто із трамвайно-тролейбусного управління до нас не звертався, - говорить начальник комунального підприємства «Вінницька спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху» Іван Юрченко.

Будівельні роботи, за словами Івана Юрченко, розпочинаються о 22 годині і тривають до шостої ранку, тривати це буде кілька тижнів.

Фото

Увага! На перехресті біля Будинку Офіцерів пробки Увага! На перехресті біля Будинку Офіцерів пробки Увага! На перехресті біля Будинку Офіцерів пробки Увага! На перехресті біля Будинку Офіцерів пробки

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Анна Мельник
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)