До Вінниці прибувають мощі святителя Феофана Затворника

12.09.11 11:08 2915

Вони побувають у Вінниці та Браїлові

До Вінниці прибувають мощі святителя Феофана Затворника

До Вінниці 13 вересня прибудуть мощі Феофана Затворника. Перебуватимуть вони на Вінниччині три дні. Вже 14 вересня, їх перевезуть до Свято-Троїцького жіночого монастиря (Браїлів), а 15 вересня повернуться до Вишенського монастиря.

- У вівторок, після прибуття мощей, розпочнеться хресний хід від Свято-Воскресенського храму, що по вулиці Хмельницьке шосе, 5 до Спасо-Преображенського собору. Наступного дня ранішню літургію проведе митрополит Вінницький і Могилів-Подільський Симеон. Далі вони послідують у Браїлів, - розповідає прес-секретар УПЦ (МП) Владислав Демченко. – Хресні ходи організовані служителями церкви по тих місцях, де святитель Феофан перебував за життя.

Адже у 2015 році церква, зокрема Свято-Успенський Вишенський монастир Рязанської області (Росія), відзначатиме 200-річчя від дня народження великого богослова і подвижника - святителя Феофана Затворника Вишенського.

Раніше мощі й чудотворна ікона Божої Матері Казанська (Вишенська) побували у Києві. Де протягом двох тижнів пробули у Хрестовоздвиженському храмі Києво-Печерської Лаври, коли всі бажаючі змогли прикластися до частинки святих мощей і помолитися біля чудотворного образу Богоматері.

Графік богослужінь:

13 вересня

16:00 - Хресний хід від Свято-Воскресенського храму (вул. Хмельницьке шосе, 5) до Спасо-Преображенського собору.
17:00 – початок вечірнього богослужіння

14 вересня

9:00 – початок Божественної літургії з нагоди Дня Ангела митрополита Вінницького і Могилів-Подільського Симеона (звершує митрополит Симеон у співслужінні архієреїв УПЦ)
19:00 – відбуття мощей до Свято-Троїцького жіночого монастиря (смт. Браїлів Жмеринського району)

15 вересня

9:00 – початок Божественної літургії у Троїцькому соборі Браїлівського монастиря (звершує митрополит Симеон у співслужінні архієреїв УПЦ)
14:00 – мощі Святителя Феофана повертаються у Вишенський монастир

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Катерина Васильківська
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)