На новому перехресті у Вінниці запрацює світлофор з ультразвуковим датчиком

26.09.11 10:05 6357 2

Це перший світлофор з німецьким технічним оснащенням

На новому перехресті у Вінниці запрацює світлофор з ультразвуковим датчиком

Подарунок місту на 115 тисяч гривень зробила фірма-власник майбутнього ТЦ «Грош», що по вулиці Келецькій. За ці гроші новими світлофорами зараз оснащують два перехрестя. Перше - перехрестя вулиць Келецької і 600-річчя та нове, яке по Келецькій розміщується за 200 метрів від вказаного у напрямку до вулиці Лялі Ратушної. Першому перехрестю пощастило, бо капітальний ремонт світлофорів там здійснюється вперше з часів їх встановлення (а це з 1986 року – Авт.).

перехрестя вулиць 600-річчя та Келецької

- Нове перехрестя розташоване трохи далі звичного для нас перехрестя 600-річчя і Келецької, по вулиці Келецькій. Машини виїжджатимуть зі сторони торгового центру через трамвайну колію і розвантажать основне перехрестя, - пояснює начальник комунального підприємства «Вінницька спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху» Іван Юрченко. – Світлофор там працюватиме за гнучким режимом, вмикатись лише тоді, коли буде дозволено рух машин по вулиці 600-річчя. Тобто узгоджено зі світлофором на перехресті 600-річчя і Келецької. Тим паче, що світлофор обладнано ультразвуковим датчиком німецької фірми, вартість якого шість тисяч гривень. Отже самостійно реагуватиме на машини.

вул. Келецька, нове перехрестя

Подібний датчик, за словами Івана Юрченко, працює на розвороті тролейбусів біля зупинки «Чехова». Але пристрій старого зразка. Для того, щоб він запрацював, водій тролейбуса виходить з машини і вручну його умикає, і вже за 15 секунд після вмикання датчик спрацьовує.

Ще одна спроба, але з інфрачервоним датчиком, яка була шість років тому у Вінниці, увінчалась невдачею. Тоді по вулиці Київський, біля школи №29, новий датчик пропрацював всього шість місяців, оскільки був недосконалий і реагував навіть на собак, які пробігали.

На запитання «чи можуть виникнути пробки по Келецькій біля торгового центру, адже відстань між перехрестями занадто невелика?» Іван Юрченко переконливо відповідає: «Ні».

Фото

На новому перехресті у Вінниці запрацює світлофор з ультразвуковим датчиком На новому перехресті у Вінниці запрацює світлофор з ультразвуковим датчиком На новому перехресті у Вінниці запрацює світлофор з ультразвуковим датчиком

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Олександра МРУГ
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. DINOSAUR
  DINOSAUR
  26-09-11, 14:03 | IP:178.74.253...
  О, теперь точно надо днём Келецкую объезжать по Стахурика, а то дольше на светофорах стоишь чем едешь по ней. Пробки там будут 100% гарантии, там всего-то метров 500 от предыдущего светофора.
 • 1. Александр
  Александр
  26-09-11, 11:14 | IP:80.91.174...
  ооо... чувствую на регулируют эти дачики аварий, ой как.....

  теперь у нас еще одна пробка появится....

  уже на перекресте соборна и театральна установили светлофона, то-ли за 100 то-ли за 150 тис. грн (точно не помню), а толку с него, поработал месаца два и выключили, а за то как хвастались, что вот мы такие молодци, установили новый светофор, и теперь щастя нам будет.... у нас ток на словахвсе хорошо, а как до дела доходит так одни бока вылазят...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)