Вінницький муздрамтеатр ім. Садовського адаптували для людей на візках

18.10.11 17:27 6337

Завершення реалізації проекту «Театр Садовського – доступний для всіх».

Вінницький муздрамтеатр ім. Садовського адаптували для людей на візках

14 жовтня 2011 року відбулася прес-конференція з нагоди завершення реалізації проекту «Театр Садовського – доступний для всіх».

Цей сезон стане цікавим для широкого кола громадськості, а особливо для людей з обмеженими функціональними можливостями, оскільки приміщення театру повністю адаптоване до потреб цієї категорії людей.

«Театр Садовського – доступний для всіх»

Проект став можливим завдяки зусиллям БФ «Подільська громада» за фінансової підтримки Фонду Східна Європа та компанії «Славутич, Carlsberg Group», а також Вінницької міської ради, Вінницької обласної ради та Вінницької обласної державної адміністрації.

Соціальний проект «Театр Садовського доступний для всіх» був реалізований з метою адаптації приміщення Вінницького обласного драматичного театру ім. Садовського до потреб людей з функціональними обмеженнями та створення ефективного механізму інформування про можливість відвідування театру, способи замовлення квитків та транспорту.

«Театр Садовського – доступний для всіх»

На вистави вінницьких виконавців адміністрація театру на пільговій основі надаватиме 10-15 квитків для людей з інвалідністю.

З репертуаром театру можна ознайомитись на сайті театру ім. Садовського, на сайті «Моя Вінниця» в рубриці АФІША підрозділ ТЕАТР або на сайті БФ «Подільська громада» у розділі «Театр Садовського доступний для всіх». Також інформацію про репертуар можна дізнатись, звернувшись у касу театру особисто або за телефоном (0432)67-09-07.

«Театр Садовського – доступний для всіх»

Відтепер, щоб замовити квитки необхідно завчасно визначитись з датою та годиною театральної вистави та звернутись у касу театру за телефоном (0432)67-09-07, вказати прізвище та ім’я, а також назву театральної вистави і підстави для отримання пільгового квитка. За вказаним прізвищем буде зарезервовано квиток, який можна буде отримати не пізніше як за 30 хв. до початку вистави при пред’явленні відповідного посвідчення.

Активну участь у проекті прийматиме служба перевезення людей на візках. У випадку, якщо людина не може самостійно доїхати до театру і є необхідність замовити транспорт, необхідно зателефонувати у службу перевезення людей на візках за телефоном (0432) 57-20-07 за 2-3 дні до виїзду і узгодити питання доставки до театру та в зворотному напрямку.

 

Фото

Вінницький муздрамтеатр ім. Садовського адаптували для людей на візках Вінницький муздрамтеатр ім. Садовського адаптували для людей на візках Вінницький муздрамтеатр ім. Садовського адаптували для людей на візках Вінницький муздрамтеатр ім. Садовського адаптували для людей на візках Вінницький муздрамтеатр ім. Садовського адаптували для людей на візках

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)