Ліда Соклакова танцює далі у проекті "Танцюють всі"

07.11.11 19:43 5245

Третій прямий ефір поспіль вона продовжує боротьбу на проекті "Танцюють всі"

Ліда Соклакова танцює далі у проекті "Танцюють всі"

Танцюристка Ліда Соклакова пройшла у наступний прямий ефір проекту "Танцюють всі". Разом із партнером Іваном Дроздовим вона у п’ятницю танцювала хіп-хоп. За хореографічною постановкою американського хоппера пара стала східними воїнами, які змагались між собою за меч.

Партнер Ліди Іван після виступу зазначив, що і собою, і виступом дівчини задоволений. А ось Ліда зізналась, що не змогла на сцені станцювати так, як хотілось.

- На жаль, на 100 відсотків мені не вдалось розслабитись на сцені, - говорить Ліда. - Бо це все-таки не мій стиль, але ми зробили все, що змогли. Взагалі судді це оцінили.

У майбутньому Ліда бажає станцювати щось "більш м’якіше".

Нагадаємо, що перший прямий ефір пара станцювала непогано, а у другому – не так, як хотілось би. Зараз на проекті залишилось 14 учасників – сім пар.

Допомогти вінничанці у шоу, можна віддавши свій голос під час наступного четвертого прямого ефіру у визначений час. Початок ефіру у п’ятницю о 20 годині на каналі СТБ.

За новинами слідкуйте у групі, що розміщена у соціальній мережі "Вконтакте"

Фото

Ліда Соклакова танцює далі у проекті "Танцюють всі" Ліда Соклакова танцює далі у проекті "Танцюють всі" Ліда Соклакова танцює далі у проекті "Танцюють всі" Ліда Соклакова танцює далі у проекті "Танцюють всі"

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Олександра МРУГ
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)