Вінниця готова до опалювального сезону

12.09.08 02:16 2405

Вінниця готова до опалювального сезону на дві третини.

Вінниця готова до опалювального сезону

Про це газеті „МІСТО” повідомив мер Вінниці Володимир Гройсман. Як зазначив міський голова, до 15 жовтня місто буде готове до опалювального сезону на 100%.

- Десятки мільйонів пішло на підготовку, - каже Володимир Гройсман. - Заходи з енергозбереження не тільки обмежуються котельнями, але і підготовкою, ремонтами шкіл і житлового фонду, і підготовки в тому числі і котелень. Тому на сьогодні фактично все, що ми запланували ми встигаємо зробити в терміни. Я не думаю, що будуть якісь позиції, які нам будуть заважати.

Цього року у Вінниці реконструйовано чотири котельні. Там поставлені сучасні енергозберігаючі котли. А також – замінено деякі ділянки тепломережі. Це дозволить надавати більш якісні послуги вінничанам, а також – зменшити втрати тепла від теплопостачальної організації до квартири городянина. Реконструювати у Вінниці потрібно ще 25 малих котелень. Деякі з них просто відключать, а райони, які забезпечувалися теплом з цих котелень підключать до інших, залишок котелень отримає нове обладнання. Всі витрати з модернізації теплопостачальної мережі та котелень бере на себе вінницький міський бюджет.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)