Модернізації Центру СНІДу посприяла православна церква

02.12.11 09:17 3369 0

Кисневий концентратор за 29 тисяч придбав центр СНІДу

Модернізації Центру СНІДу посприяла православна церква

Новий кисневий концентратор придбав для своїх пацієнтів Вінницький обласний Центр профілактики та боротьби зі СНІДом. Про це повідомив сьогодні під час прес-конференції головний лікар центру СНІДу Ігор Матковський.

- Цей апарат вкрай потрібен для нашого центру, - пояснює Ігор Матковський. - Він розділяє повітря на азот і кисень. Апарат забезпечує дихання хворих на пневмонію, коли у них знижений рівень кисню у крові. Бо від низького рівня кисню - людина може померти. До того ж концентратор можна підключати до апарату штучної вентиляції легень.

А ще важливіше, за словами пана Матковського, це те, що цей кисневий концентратор один з найсучасніших і максимально безпечний для персоналу і пацієнтів: він не вибухне, як балони в одній із областей України, і не потребує заміни окремих запчастин.

Вартість апарату — 29 тисяч гривень, в той час, як на інтернет-сторінках фірми з продажу медичного обладнання продають у середньому його за 35 тисяч. Період функціонування апарату — 25 тисяч годин для двох осіб, що становить майже шість років безперервної роботи.

Покупку вдалось здійснити завдяки реалізованому проекту зі збору коштів для Вінницького обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом. До чого долучилась і Вінницька єпархія Української Православної церкви (МП), яка пожертвувала 40 тисяч гривень.

На зекономлені кошти головний лікар Вінницького обласного Центру профілактики та боротьби зі СНІДом обіцяв у майбутньому придбати кардіомонітор.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Олександра МРУГ
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)