Модернізації Центру СНІДу посприяла православна церква

02.12.11 09:17 3992

Кисневий концентратор за 29 тисяч придбав центр СНІДу

Модернізації Центру СНІДу посприяла православна церква

Новий кисневий концентратор придбав для своїх пацієнтів Вінницький обласний Центр профілактики та боротьби зі СНІДом. Про це повідомив сьогодні під час прес-конференції головний лікар центру СНІДу Ігор Матковський.

- Цей апарат вкрай потрібен для нашого центру, - пояснює Ігор Матковський. - Він розділяє повітря на азот і кисень. Апарат забезпечує дихання хворих на пневмонію, коли у них знижений рівень кисню у крові. Бо від низького рівня кисню - людина може померти. До того ж концентратор можна підключати до апарату штучної вентиляції легень.

А ще важливіше, за словами пана Матковського, це те, що цей кисневий концентратор один з найсучасніших і максимально безпечний для персоналу і пацієнтів: він не вибухне, як балони в одній із областей України, і не потребує заміни окремих запчастин.

Вартість апарату — 29 тисяч гривень, в той час, як на інтернет-сторінках фірми з продажу медичного обладнання продають у середньому його за 35 тисяч. Період функціонування апарату — 25 тисяч годин для двох осіб, що становить майже шість років безперервної роботи.

Покупку вдалось здійснити завдяки реалізованому проекту зі збору коштів для Вінницького обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом. До чого долучилась і Вінницька єпархія Української Православної церкви (МП), яка пожертвувала 40 тисяч гривень.

На зекономлені кошти головний лікар Вінницького обласного Центру профілактики та боротьби зі СНІДом обіцяв у майбутньому придбати кардіомонітор.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Олександра МРУГ
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)