Чиновники стануть "миколайчиками" для 3000 сиріт

08.12.11 12:37 2359

На Вінничині до Дня Святого Миколая отримають подарунки 3000 сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Чиновники стануть "миколайчиками" для 3000 сиріт

Цьогоріч Вінницька облдержадміністрація обдарує «миколайчиками» 3000 сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування .

«День Святого Миколая дає нам можливість хоча б раз на рік побути чарівниками для дітей», - говорить заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова.Саме тому останніми роками Вінницька обласна державна адміністрація проводить заходи до цього свята під лозунгом «Мрії обов’язково здійсняться!». Передусім, ми турбуємося про пільгову категорію - дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. А їх в області 3000. Проживають вони у чотирьох інтернатних закладах у системі освіти та двох будинках дитини (Вінницький і Тульчинський) у системі охорони здоров’я».

Як розповіла Любов Спірідонова, соціальні служби, відвідуючи інтернатні заклади, дитбудинки та прийомні родини, заздалегідь «збирають» дитячі мрії. Їх діти вкидають у спеціальні скриньки бажань або діляться ними у листах до Діда Мороза. «І ми організовуємо роботу таким чином, щоб омріяний подарунок обов’язково потрапив до дитини. Для цього залучаємо підприємства та організації, спонсорів, депутатський корпус, молодіжні організації, волонтерів. І звісно підсолоджуємо сюрприз ще й набором солодощів», - зазначила заступник голови облдержадміністрації.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Урядовий портал
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)