На конкурс «Новорічний настрій» цього року надійшло майже 60 заявок

05.01.12 18:11 2756

У конкурсі п'ять номінацій: «Краще новорічне вікно», «Кращий новорічний балкон», «Краща новорічна вітрина», «Краща новорічна садиба приватного сектору» та «Краще новорічне оформлення фасаду адміністративної будівлі»

На конкурс «Новорічний настрій» цього року надійшло майже 60 заявок

Другий рік поспіль вінничани мають змогу проявити творчий підхід та креативність щодо оформлення своїх будинків, балконів та вікон на новорічну тематику. 5 січня члени конкурсної комісії, до якої увійшли в тому числі й представники засобів масової інформації, розпочали знайомитись із результатами творчості вінничан, які надсилали свої заявки на участь у конкурсі «Новорічний настрій». Загалом цьогоріч таких заявок надійшло 57.

Кількість вінничан, які прагнуть створити новорічну атмосферу не лише у власних домівках, а й ззовні, поступово зростає. Так, наприклад у минулому році було близько 40 учасників. Це і приватні підприємці, і навчальні заклади, і заклади культури, а також городяни, які по-особливому прикрасили фасади будинків, вікна та балкони, або ж прилеглу територію.

Цьогоріч, як і минулого, взяти участь у конкурсі могли усі бажаючі. Головною умовою участі у конкурсі було якомога краще оформити вікно або вітрину іграшками, виготовленими власноруч, або ж готовими гірляндами та іншою атрибутикою. В результаті загальний вигляд прикрашеного вікна або будинку повинен дійсно створювати новорічний настрій та дарувати атмосферу свята.

Загалом у конкурсі п'ять номінацій: «Краще новорічне вікно», «Кращий новорічний балкон», «Краща новорічна вітрина», «Краща новорічна садиба приватного сектору» та «Краще новорічне оформлення фасаду адміністративної будівлі». Найбільша кількість конкурсантів у останній номінації. Сюди потрапили дитячі садочки, школи, коледжі та училища, а також медичні заклади та установи, загалом 19 адміністративних будівель

У кожній із номінацій буде обрано по два переможці, які отримають по дві та по п'ять тисяч гривень грошової винагороди. Втім, у разі кількох гідних кандидатів на перемогу, члени журі зможуть поділити призові гонорари між конкурсантами. Інші ж учасники отримають подяку Вінницької міської ради та її виконавчого комітету.

Остаточне засідання конкурсної комісії із визначенням переможців відбудеться вже наступного тижня.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)