Молодь Вінниці приєдналася до «Дня світлих вчинків»

05.01.12 19:52 2752

Жмеринський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді отримав подарунки

Молодь Вінниці приєдналася до «Дня світлих вчинків»

В рамках проведення акції «День світлих вчинків» керівники молодіжних танцювальних студій разом із своїми вихованцями 5 січня 2012 року відвідали Жмеринський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді.

На зібрані під час благодійного концерту кошти (концерт відбувся 21.12.2011 року в МПМ «Зоря»), були придбані подарунки для дітей: розвиваючі ігри, комплекти для творчості, дитяча та навчальна література.

Колектив «Болеро», який також приймав участь у благодійному концерті, передав вихованцям Центру м’які іграшки. Незабутні враження залишилися у вихованців Центру і від новорічної танцювальної програми, яку їм запропонували танцювальні колективи. А молодь, яка влаштувала для дітей Жмеринського обласного центру сьогоднішнє свято, отримала у винагороду заряд позитивної енергії, радісні і привітні усмішки від діточок та незабутні відчуття, які переповнювали їх серця, від доброї справи, яку вони сьогодні зробили. Адже робити добро – це так приємно!

Сподіваємося, що ці відчуття залишаться в їхній пам’яті надовго, а проведення ось таких благодійних заходів стане традицією і не лише перед Новорічними та Різдвяними святами.

Крім того, представниками відділу у справах молоді та туризму міської ради в рамках відзначення «Дня світлих вчинків» були відвідані сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах.
 

Фото

Молодь Вінниці приєдналася до «Дня світлих вчинків» Молодь Вінниці приєдналася до «Дня світлих вчинків» Молодь Вінниці приєдналася до «Дня світлих вчинків» Молодь Вінниці приєдналася до «Дня світлих вчинків» Молодь Вінниці приєдналася до «Дня світлих вчинків» Молодь Вінниці приєдналася до «Дня світлих вчинків» Молодь Вінниці приєдналася до «Дня світлих вчинків» Молодь Вінниці приєдналася до «Дня світлих вчинків» Молодь Вінниці приєдналася до «Дня світлих вчинків» Молодь Вінниці приєдналася до «Дня світлих вчинків» Молодь Вінниці приєдналася до «Дня світлих вчинків» Молодь Вінниці приєдналася до «Дня світлих вчинків»

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)