Працівники та вихованці закладів культури теж долучились до "Дня світлих вчинків"

06.01.12 17:43 2414

5 січня - День світлих вчинків

Працівники та вихованці закладів культури теж долучились до "Дня світлих вчинків"

5 січня 2012р. вінничани, а особливо маленькі мешканці міста запам’ятають надовго… Адже саме цей день було оголошено Днем світлих вчинків. Не байдужим до цього були й працівники, вихованці, учні закладів культури міста на чолі із департаментом культури міської ради. Завдяки проведеній акції було зібрано велику кількість іграшок, книжок, солодощів, продуктів харчування, дитячого взуття, одягу, промтоварів тощо.

Бригади, створені з працівників департаменту культури та КП «Центр концертних та фестивальних програм» на чолі із Дідом Морозом та Снігуронькою відвідали Центр матері та дитини (Старе місто), обласний спеціалізований Будинок дитини з ураженням центральної нервової системи та сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах.

Дітки розповідали вірші, співали пісні, водили хороводи навколо ялинки. Оченята малят світились від щастя спілкування з улюбленими казковими героями та отриманих подарунків. Сподіваємось, що цей день залишиться світлим на цілий рік!
 

Фото

Працівники та вихованці закладів культури теж долучились до "Дня світлих вчинків" Працівники та вихованці закладів культури теж долучились до "Дня світлих вчинків" Працівники та вихованці закладів культури теж долучились до "Дня світлих вчинків" Працівники та вихованці закладів культури теж долучились до "Дня світлих вчинків" Працівники та вихованці закладів культури теж долучились до "Дня світлих вчинків" Працівники та вихованці закладів культури теж долучились до "Дня світлих вчинків" Працівники та вихованці закладів культури теж долучились до "Дня світлих вчинків" Працівники та вихованці закладів культури теж долучились до "Дня світлих вчинків" Працівники та вихованці закладів культури теж долучились до "Дня світлих вчинків" Працівники та вихованці закладів культури теж долучились до "Дня світлих вчинків" Працівники та вихованці закладів культури теж долучились до "Дня світлих вчинків" Працівники та вихованці закладів культури теж долучились до "Дня світлих вчинків" Працівники та вихованці закладів культури теж долучились до "Дня світлих вчинків" Працівники та вихованці закладів культури теж долучились до "Дня світлих вчинків" Працівники та вихованці закладів культури теж долучились до "Дня світлих вчинків" Працівники та вихованці закладів культури теж долучились до "Дня світлих вчинків" Працівники та вихованці закладів культури теж долучились до "Дня світлих вчинків" Працівники та вихованці закладів культури теж долучились до "Дня світлих вчинків" Працівники та вихованці закладів культури теж долучились до "Дня світлих вчинків" Працівники та вихованці закладів культури теж долучились до "Дня світлих вчинків" Працівники та вихованці закладів культури теж долучились до "Дня світлих вчинків" Працівники та вихованці закладів культури теж долучились до "Дня світлих вчинків" Працівники та вихованці закладів культури теж долучились до "Дня світлих вчинків" Працівники та вихованці закладів культури теж долучились до "Дня світлих вчинків" Працівники та вихованці закладів культури теж долучились до "Дня світлих вчинків" Працівники та вихованці закладів культури теж долучились до "Дня світлих вчинків"

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)