Обласна рада ветеранів Вінниччини теж просила Януковича скасувати День Свободи

12.01.12 01:25 2144

Президент переніс святкування Дня Свободи на 22 січня через звернення низки громадських організацій

Обласна рада ветеранів Вінниччини теж просила Януковича скасувати День Свободи

Про це йдеться у відповіді керівника Головного управління забезпечення доступу до публічної інформації Адміністрації президента Дениса Іванеско на запит "Української правди".

Під час підготовки Указу, який внормовував відзначення пам’ятних дат та професійних свят були, зокрема, враховані останні звернення з цього приводу таких організацій, як Вінницька обласна рада ветеранів, Дніпропетровське регіональне відділення організації офіцерів спецпідрозділів по боротьбі з організованою злочинністю "Центр", ВО "Союз організацій інвалідів України" , Благодійний фонд "За нове життя", ГО "Берегиня світу", ГО "Спілка шахтарів-інвалідів і потерпілих на підприємствах Донецької області", правозахисна громадська організація "Континент", Рада пенсіонерів України, Дніпропетровська обласна асоціація прикордонників тощо.

У відповіді не вказана кількість таких звернень, а також в АП не надали копії листів.
Водночас там процитували уривки зі звернень громадян.

"Празднование 22 ноября Дня свободы стало поводом для раздоров и разногласий с момента его провозглашения. Изначально объявить праздником день, который ознаменовал победу одной из двух основных политических сил в стране, одной из двух Украин – это заранее создать конфликт", - йдеться в листі Дніпропетровського регіонального відділення організації офіцерів спецпідрозділів по боротьбі з організованою злочинністю "Центр".

У АП наголосили, що автори цих листів просили перенести відзначення Дня свободи на іншу, визначальну для історії України дату.

Як відомо, президент підписав доручення щодо святкування Дня Соборності та Свободи України 22 січня.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)