Темношкірі діти – теж вінничани

13.01.12 14:49 2913 7

У Вінниці боряться з ксенофобією та расизмом

Темношкірі діти – теж вінничани

12 січня в приміщенні Вінницької РДА відбувся круглий стіл, на якому Вінницька обласна правозахисна організація Джерело надії презентувала результати проекту, що реалізовується на Вінниччині. Організатори запропонували співпрацю владі та громадськості, а також ефективний метод подолання расизму та ксенофобії по відношенню до дітей біженців та мігрантів серед молоді Вінниччини.

- Наразі в суспільстві набирають обертів такі негативні явища, як ксенофобія та расизм, — каже Алла Студілко, голова правління ВОПО «Джерело надії». Створити толерантне суспільство та подолати стереотипи і упередження щодо мігрантів, біженців, шукачів притулку можливо лише об’єднуючи зусилля влади, неурядових організацій та місцевих громад. Це і є метою даного проекту

З серпня 2011року з метою інформування громадськості про проблему ксенофобії та расизму та методи і інструменти попередження стереотипного та упередженого ставлення до дітей біженців, шукачів притулку та мігрантів ВОПО «Джерело надії» реалізовує проект, під час якого проводяться заходи «Жива бібліотека» у навчальних закладах Вінниччини та поширюється методологія їх проведення серед освітян, представників влади та інших громадських організацій. Саме заходи "Живої бібліотеки" дають дієвий позитивний результат у створенні неформального середовища для спілкування серед дітей і молоді різного соціального, расового або етнічного походження та національних меншин. Як показав досвід, ці заходи дуже позитивно впливають на підлітків, проходять цікаво та насичено, залишають гарні враження та сприяють емоційному зближенню людей з різних етнічних середовищ. Учасники заходів відчувають до себе повагу та толерантне відношення і, головне, їх чують та розуміють.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:tutVse
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 7. White
  White
  23-02-12, 16:59 | IP:178.74.199...
  Алла-ми ще за тобою прийдем!
 • 6. Вінничани
  Вінничани
  20-02-12, 15:43 | IP:79.143.42...
  це жидовська программа - завозити сюди чорних та чурок. досить це терпіти. ми не расисти, не фашисти , МИ ПРОТИ МІГРАЦІЇ! спочатку ця алла пише, що у суспільстві починаються невдоволення, а потім пише що з цим треба боротися. як це так?? вона майже не приховуючи пише, що треба боротися за нами, віниничанами! НІ! боротися треба ось з такими Аллами, які за гроші націю ведуть у забуття! дякую за увагу. наш народ не буде "толерантним", не чекайте.
 • 5. ларка
  ларка
  14-01-12, 14:59 | IP:84.109.38...
  Гражданин из США!А при чем сдесь евреи?Кстати говоря ,они есть и черные и белые ,как Вы их называете.Приезжайте к нам в Израиль и посмотрите как евреи "не работают "по 10-12 часов.А бездельники есть везде ,независимо от страны проживания и вероисповединя,-но это уже другая история.Фашизмом от Вас пахнет.
 • 4. farid
  farid
  14-01-12, 08:07 | IP:109.108.229...
  белая кожа и любовь к людям не одно и тоже. Ты, который из сша, попробуй помочь хотя бы одному человеку в этом городе. Боюсь, что ты не дела этого уже давно.
 • 3. Из США
  Из США
  13-01-12, 16:11 | IP:71.183.190...
  Ленивее чёрных - только евреи. И те и другие поколениями сидят на гоударственных программах. Чёрные спят до часу дня, потом выходят на променаж курнуть марихуаны. Потом вытаскивают колонки. Музыка гремит до утра. И так повторяется день в день. Чёрного ты не заставишь работать, он быстрее возьмёт пистолет чем лопату.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)