Пологовий центр майбутнього буде в "Пироговці"

02.02.12 16:20 4241 2

Базою для обласного перинатального центру визначено Вінницьку обласну клінічну лікарню ім.М.І.Пирогова

Пологовий центр майбутнього буде в "Пироговці"

Після проведення оцінки перинатальної допомоги, розглянувши запропоновані регіональною робочою групою базові лікувальні заклади для створення обласного перинатального центру, прийнято рішення про визнання базовим закладом для створення обласного перинатального центру Вінницьку обласну клінічну лікарню ім.М.І.Пирогова.

Новостворений перинатальний центр матиме суттєві відмінності. Адже за самою його концепцією, перинатальний центр, це не просто пологовий будинок. Це технологія охорони здоров’я жінки від дівчинки до матері, більше того, це технологія батьківства – охорона здоров’я майбутніх матері та батька. В його структуру входитиме чимало служб – жіноча консультація, кабінети невиношування вагітності, попередження та вирішення різних проблем, які стосуються планування сім’ї, а також питання пологів, реанімації, виходжування немовлят, спостереження та реабілітація немовлят, які народилися передчасно або у хворих пацієнтів.

Загалом же перинатальний центр третього рівня є спеціалізованим лікувально-профілактичним закладом, який передбачає надання третинної (високотехнологічної) медичної допомоги в умовах цілодобового стаціонару, денного стаціонару або амбулаторних умовах переважно найбільш важкому контингенту вагітних, роділь, породіль, новонароджених дітей, а також жінкам із порушенням репродуктивної функції, які потребують високої інтенсивності лікування та догляду на основі використання високотехнологічних профілактичних та лікувально-діагностичних технологій із доведеною ефективністю.

На даний час робота по реорганізації обласної перинатальної служби триває.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Страж закону.
  Страж закону.
  03-02-12, 18:55 | IP:178.74.213...
  Моя знайома там народжувала. Домовилась попередньо з лікарем, забашляла і все рівно ставлення було як до куска м'яса. Чому не діє закон про корупцію? Чи на них вони не поширюються?
 • 1. Оксана
  Оксана
  02-02-12, 23:15 | IP:91.124.110...
  В Пироговці дійсно гарні фахівці перинатальної медицини, хай Бог їм помагає. Ще щоб зробили консультаційний кабінет,нать і платний, тому що безпроблемних вагітних сьогодні практично немає,а потрапити в Пироговку на консультацію важко.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)