Для взлому автозлодіям достатньо кількох секунд

27.02.12 09:32 2128

Державтоінспекція Вінниччини застерігає і закликає водіїв уважно ставитися до своєї власності.

Для взлому автозлодіям  достатньо  кількох секунд

Державтоінспекція Вінниччини застерігає і закликає вас уважно ставитися до своєї власності. Залишайте транспортні засоби на спеціальних майданчиках, які охороняються та обладнайте їх протиугінними засобами.

Останнім часом почастішали випадки викрадення особистих речей з автомобілів, які залишені без нагляду поблизу будинків, місць роботи та інших громадських місцях. Найчастіше подібні випадки стаються в обласному центрі, особливо у Ленінському та Замостянському районах. Злочинний світ задля реалізації своїх незаконних намірів вдало використовує усі психологічні та тактичні методи, що дозволяє їм легко вирахувати жертву і здобич.

Документи, цінні речі не потрібно залишати в автомобілі, навіть якщо ви відлучаєтесь на кілька хвилин до свого помешкання, офісу чи магазину. Для здійснення крадіжки злодію-професіоналу достатньо й кількох секунд. Якщо в автомобілі немає залишених речей, найчастіше злочинці викрадають автомагнітоли, навігатори, відеорегістратори, акумулятори тощо.

З метою уникнення втрати власності, Державтоінспекція застерігає і радить залишати транспортні засоби на майданчиках, які охороняються і, навіть в цьому випадку, ні в якому разі не залишати в автомобілі документи та цінні речі.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Теги: УМВС
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)