Бал міського голови - Віденський бал - транзит

27.02.12 14:34 4167 0

1 березня у Вінниці відбудеться П’ятий ювілейний студентський бал міського голови

Бал міського голови - Віденський бал - транзит

Ось і відбулися традиційні бали у вищих навчальних закладах міста І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації. Цього року в навчальних закладах відбулося 15 балів. Всі вони були різними, але водночас цікавими та захоплюючими. Найбільш оригінальними були «Стилягі» ВНТУ, танці минулого століття від Вінницького торгівельно-економічного університету, «Вечори на хуторі біля Диканьки» від Вінницького фінансово-економічного університету. Не залишили байдужим глядача і бали у романтичному стилі від інших навчальних закладів міста.

А попереду найголовніше – П’ятий ювілейний студентський бал міського голови. Отже підсумки підведено, усі пари, які були переможцями у своєму навчальному закладі, отримали запрошення. А родзинкою цьогорічного балу стане те, що Міс та Містер Вишуканість, яких оберуть самі студенти ,поїдуть на Віденській бал у м. Відень.

Фото

Бал міського голови - Віденський бал - транзит Бал міського голови - Віденський бал - транзит Бал міського голови - Віденський бал - транзит Бал міського голови - Віденський бал - транзит Бал міського голови - Віденський бал - транзит Бал міського голови - Віденський бал - транзит

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)