У вінницькій колонії знайшли... корупціонера

17.10.08 10:58 2319 2

Ситуація в установах виконання покарань на Вінниччині контрольована.

У вінницькій колонії знайшли... корупціонера

Так каже старший помічник прокурора Вінницької області з питань нагляду за додержанням законів по виконанню судових рішень по кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру пов'язаних з обмеженням свобод громадян Андрій Кобилянський.
- В області порівняно з попередніми роками покращився стан по матеріально-побутових умовах утримання в'язнів, їх санітарно-епідеміологічне забезпечення, харчування, - каже Андрій Кобилянський. - Стали безпечнішими умови праці. І взагалі, умови для роботи і життя в межах виправних закладів покращилися.

Проводяться перевірки і за інформацією, яку оприлюднюють правозахисні та релігійні організації щодо умов утримання в'язнів. Щоправда, за словами Андрія Георгійовича, в 100% випадків ця інформація не підтверджується.

- Це стосується подій у Літинській колонії навесні цього року, скарг на діяльність Могилів-Подільської виправної колонії, тривалих необгрунтованих нападок на Стрижавську колонію, - зазначив Андрій Георгійович. - Переважна більшість такої „правдивої" інформації закінчується позовом до суду щодо захисту честі, гідності та ділової репутації. І такі позови подаються не тільки адміністраціями колоній, а й засудженими. Яскравий приклад тому задоволені судом позови двох засуджених Стрижавської колонії, які з власної ініціативи звернулися до суду. Якби у працівників системи покарань не було серйозних доводів, аргументів, доказів їхньої правоти, то позови з їхнього боку, з боку засуджених до судів би не подавались.

Наразі, окрім задоволених позовів двох засуджених Стрижавської колонії, один з яких достроково умовно вже звільнений, готуються позови від адміністрацій Могилів-Поділської та Стрижавської колонії до суду.

Завдяки прокурорським перевіркам закладів виявляються і порушення, які допускають адміністрації установ виконання покарань.
- Цього року нами порушена одна кримінальна справа відносно працівників адміністрації однієї із колоній області за зловживання посадовими становищем, підробку офіційних документів, - розповів Андрій Георгійович. - Також нещодавно складено протокол про адміністративне правопорушення з ознаками корупційного діяння.
Жодних масових протестів та заворушень протягом останніх років у вінницьких тюрмах не допущено.

За дев'ять місяців цього року органи прокуратури внесли 721 документ прокурорського реагування на порушення у діяльності установ виконання покарань. За наслідками розгляду документів до відповідальності притягнуто 391 особу.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Гы
  Гы
  20-10-08, 23:04 | IP:93.180.243...
  Рассмешили отсутствием коррупционеров.

  Посмотрите на Стрижавку - какие тачки там каждый день стоят перед входом в колонию (одни и те же и явно принадлежащие руководству).
  А какой домик всего лишь в сотне метров строит начальник своей и.о. жены (о чем говорят все в Стрижавке плюс все говорят, что он у него не один, как и и.о. жены - религия магометанская не позволяет скромно одной женой довольствоваться).
  И все это за зарплату???!!!

  Станиславский сказал бы "не верю" - и все говорят так...

  А еще, если сравнить сытые рожи охраны с лицами тех, кого они охраняют, то очень хочется поменять их местами...
 • 1. Олександр
  Олександр
  18-10-08, 11:08 | IP:92.112.60...
  останніх років у "вінницьких тюрмах" не допущено. Майже офіційно ПОВІДОМЛЯЮ що тюрма в м.Вінниці одна єдина, а в Україні їх є всього 3 (три), це Вінниця, Житомир і ще десь, не помню.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)