Корупціонерів серед суддів на Вінниччині немає. Офіційно

18.10.08 03:00 3150 7

За дев’ять місяців цього року в області притягнуто до відповідальності за скоєння корупційних діянь 157 осіб.

Корупціонерів серед суддів на Вінниччині немає. Офіційно

Про це повідомив Олександр Мельник, депутат обласної Ради та начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облради, посилаючись на офіційну статистичну звітність. Серед корупціонерів: 5 державних службовців 3-4 категорії, 29 державних службовців 5-7 категорії, 79 службових осіб місцевого самоврядування (переважно сільські та селищні голови, секретарі сільських рад), 3 – працівники податкової адміністрації, 2 – митної служби, 18 – співробітників органів внутрішніх справ, 12 – Збройних сил України, 2 – працівники галузі освіти, 1 – охорони здоров’я, 2 – агропромислового комплексу.

- Дивна ситуація, сказав Олександр Мельник. – Відповідно до соціологічного дослідження, громадяни називають систему освіти і медицини найбільш корумпованими, а показники боротьби з корупцією свідчать про інше. Причина – у недосконалому законодавстві.

Також Олександр Мельник повідомив, що в області з початку року ні на одного суддю не складено жодного протоколу про корупцію.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 7. Валентин
  Валентин
  23-10-08, 04:37 | IP:89.21.79...
  Просто с судьями никто не занимается.Фискальные органы коррумпированы и бояться лезть к судьям,которые по коррупции на две головы выше госслужащих.
 • 6. Міщанин
  Міщанин
  20-10-08, 01:31 | IP:92.112.4...
  "Також Олександр Мельник повідомив, що в області з початку року ні на одного суддю не складено жодного протоколу про корупцію". А хто буде ці протоколи складати, коли "рука руку миє" з однієї сторони, а з іншої , навіть якби хотіли, то "кебети" в голові недостатньо для таких дій у тих, хто має це робити..

 • 5. Тетя Песя
   Тетя Песя
  18-10-08, 13:30 | IP:91.124.73...
  Это что, новый политический анекдот, придуманный Мельником ??? Очень смешно !!! Ха-ха-ха-ха!!!
 • 4. голая правда
  голая правда
  18-10-08, 11:43 | IP:81.30.169...
  сегодня под видом борьбы с коррупцией банально "подсиживают" неугодных подчинённых или начальников, просто оппонентов... за продолжающийся рост коррупции в стране спросить некому и не с кого... в парламенте, в секретариате и в правительстве полно махровых коррупционеров... потому и стоит одна трескотня о борьбе с коррупцией, без реальных результатов
 • 3. Барклай
  Барклай
  18-10-08, 11:30 | IP:91.124.116...
  Офіційну звітність творять саміж корупціонери, які й ведуть "запеклу боротьбу з корупцією", тобто самі з собою. Кому потрібна така статистична звітність і який від неї толк ? Зробіть опитуваня людей і отримаєте діаметрально протилежні дані !!!! Козли брехливі!!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)