Якість по-вінницьки: сметана в продажу - не зовсім сметана

02.04.12 10:37 3575 5

На першому тестуванні - сметана, яка за стандартами має бути виключно молочного походження.

Якість по-вінницьки: сметана в продажу - не зовсім сметана

Вінницька міська рада започаткувала проект з перевірки якості продуктів на полицях нашого міста. Для перевірки щоразу відбираються 5 зразків, які тестують експерти державного підприємства «Вінницястандартметрологія».

Сьогодні тестували сметану, яка за стандартами має бути виключно молочного походження. Ті ж виробники, які хочуть випускати продукт, що за смаком лише нагадує сметану й містить рослинні жири, зобов'язані називати це по іншому - "продукт сметанний".

Слід визнати, що коли виробники і далі такими темпами будуть "хімічити", то скоро від сметани тільки назва залишиться. Це демонструють результати тестування

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 5. Лідія
  Лідія
  05-04-12, 15:42 | IP:178.74.230...
  Оксано, згідна з Вами. Ніякого тестування й не потрібно. Я давно не купляю сметану, творожок в магазина, бо то є повна туфта... Нам впарюють невідомо що, але по відповідній ціні як за сметану...
  А здивувало речення :"Вінницька міська рада започаткувала проект з перевірки якості продуктів на полицях нашого міста". А чим займалися відповідні служби до цього??? Служби, котрі мають контролювати якість 365 днів на рік, а не тільки під час дії проекту.
 • 4.
  02-04-12, 14:46 | IP:81.30.173...
  Я беру сметану,творог та молоко виключно у бабусь на ринку.Було б добре i там взяти зразки та перевiрити. А владi слiд було б перейматися вiдсутнiстю кассових аппаратiв у торговельних магазинах.Бо лише чек е основою звернення громадянина зi скаргами на якiсть до певних органiв.А у бiльшостi несупермаркетiв iх хiба видають? Так у "Гроно" взагалi майже нiчого такого не купую.Двiчi брала йогурт дитинi i двiчi менi всовували або зовсiм просрочений,або за 1 день чи й менше до кiнця термiну придатностi. А салатами всi тогрують.Тiльки там,де дели чек,е хоч слабенька надiя поскаржитись та вiдшкодувати збитки,а у iнших-НI!
 • 3. KSANA
  KSANA
  02-04-12, 14:12 | IP:94.179.99...
  От когда программа? Явно лето на дворе!
 • 2. Оксана
  Оксана
  02-04-12, 12:26 | IP:178.94.142...
  А то без тестування, просто на смак і вигляд продукту не видно, що сметана - не зовсім сметана, молоко - не зовсім молоко, сир і масло - взагалі не сир і масло...
 • 1. РЕВИЗОР
  РЕВИЗОР
  02-04-12, 11:22 | IP:94.179.183...
  НАС ОТКРОВЕННО ДУРЯТ!!!..Я ЛИЧНО КУПИЛ СМЕТАНУ 20%ЖИР. ТЕРНОПОЛЬСКАЯ ОБЛАСТЬ С.ЗОЛОТНИКИ "АЛЬМА -ВІТА",ОТКРОВЕННО ВКУС СРАЗУ ПОКАЗАЛСЯ НЕ НАТУРАЛЬЫМ,А СЕЙЧАС ПОДТВЕРДИЛО ЭТО ВИДЕО.ЗРАЗОК №2 -ЭТО И ЕСТЬ ЭТА ЛОЖНАЯ СМЕТАНА...! ИЗГОТОВИТЕЛЯ НА НАРЫ ЗА ОБМАН....! С КОНФИСКАЦИЕЙ ИМУЩЕСТВА ЛЖЕПРОИЗВОДИТЕЛЮ! ПРОСИМ ПРИНЯТЬ МЕРЫ И НАКАЗАТЬ ПРОИЗВОДИТЕЛЯ ПО ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВУ УКРАИНЫ!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)