Будівлю на території гімназії "Аїст" прикрасили графіті

09.04.12 12:02 8105

Малюнок райтери створили за два дні

Будівлю на території гімназії "Аїст" прикрасили графіті

Як тільки потеплішало, одразу на вулиці Вінниці вийшли райтери. Новим весняним об’єктом для нанесення графіті стала невеличка будівля на території приватної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Аіст». Її впродовж двох днів розмальовували Denya і ще три хлопці. За цей час, як зізнаються хлопці, міліцейські патрулі кілька разів підходили до них.

- Але у нас дозвіл був офіційний, - говорить Denya, - «бумага» з мокрою печаткою школи. Пам’ятаю, що одного дня за дві години до нас тричі підходили правоохоронці. Перевірили нас по усіх своїх базах, подивились на дозвіл і пішли геть.

Найважче, за словами Denya, цієї зими було у 20 градусний мороз: малювати хочеться, а на вулиці дубар, того й вирішив розмалювати під’їзд у будинку, де проживає. «Ніхто не був проти, і я за 4 дні усе зробив», - ділиться хлопець.

Малюють вінницькі вуличні митці не тільки на стінах, а й на парканах. Один з таких – не Електромережі «прикриває» станцію технічного обслуговування.

Інший — на «трансформаторній будці», на які з’явились ще у 2010 році морські кольорові скарби. Тоді, як поділився Denya, хлопці у РЕС усе узгодили: дозвіл брали, що там не проти малюнку, навіть фото туди заносили.

Зараз працівники ЖЕКу гордяться малюнком, а от безладно розписані гаражі хочуть зафарбувати.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Олексадра Мруг
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)