Вінницькому індустріальному парку бракує інвесторів

03.11.08 10:30 2284 5

Перспективи освоєння земельної ділянки, яку міська влада зарезервувала під промисловість, не надто райдужні, але – все ж таки існують.

Вінницькому індустріальному парку бракує інвесторів

Як розповів газеті „МІСТО” вінницький міський голова Володимир Гройсман, плани стосовно освоєння цієї земельної ділянки міська влада не змінила. Але – потрібні інвестиції у цю територію, аби максимально наблизити до неї комунікації.

Як зазначив Володимир Гройсман, для того, щоб підвести туди лінію електропередач, потрібно 150 мільйонів гривень. Подібні вливання лише з міського бюджету неможливі, адже Вінниця не має стільки вільних коштів, каже мер. За словами міського голови, він звертався за допомогою у Київ – аби фінансування будівництва відбулося на державному рівні. Втім, позитивної відповіді поки що не отримав. Тим не менш, надії на освоєння ВІПу не зникають, наголосив Володимир Гройсман.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 5. Петро
  Петро
  09-11-08, 02:35 | IP:89.21.79...
  Влада в місті,замість того,щоб займатись міськими проблемами,лізе в індустріальні зони,які сьогодні місту зовсім непотрібні.Згоден з висновками всіх людей які висловились в коментарах і від себе хочу додати,що як влада не буде прийматись міськими проблемами-таку владу треба негайно змінювати.
 • 4. Іван
  Іван
  08-11-08, 07:32 | IP:89.21.79...
  Треба в місті наводити лад,а не літати в хмарах.Повністю погоджуюсь з думками Степана.
 • 3. Ведмедик
  Ведмедик
  06-11-08, 18:02 | IP:193.243.158...
  Ой, щось багато у нас створюється примар: ВІП, якийсь науково-індустріальний парк... А може ліпше було б спершу знайти інвесторів, а потім їм щось обіцяти? Аніж спершу розповідати про зірки на небі, а потім нарікати, що немає інвесторів. Ой біда-біда. :)))
 • 2. Степан
  Степан
  05-11-08, 22:26 | IP:89.21.79...
  В Вінниці сьогодні треба разбудовувати мости, шляхи,перехрестя,пішоходні переходи,транспортні розвязки,бо ще пару років і іздити буде ніде і дихати буде нічим і це сьогодні має бути приоритетом існуючоі влади.А про міфічні індустріальні зони треба забути на років десять,поки не довести до путя місто.Буг треба сьогодні чистити(звідки п*єм воду)ЦПКіВ(який був другим по яскравості і чистоті в СРСР) перетворено на автошлях до ресторану Європа,де харчуються деякі депутати міськоі ради.Таке враження,що містом управляють представники райцентрів області(які знаходятся не в кращому стані),а не корені Вінничани.В нонишньому стані,місто не може притендувати на столицю Поділля по всіх вищевказанних причинам.І як що міська влада не повернеться до міста передом,а до особистих проблем задом,то перспективи такоі влади дуже мізерні.
 • 1. Колобок
  Колобок
  03-11-08, 15:29 | IP:92.112.4...
  Про роботу яких інвесторів в Україні може йти мова надалі? Скількох дурнів з цим гордим званням "інвестор" взули захисники "інтересів держави", у тому числі у Вінницькій області ?

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)