У Жмеринці для платників податків відкрили сервісний центр

07.05.12 17:08 4009

Протягом травня такі ж центри відкриються у всіх 14 податкових інспекціях області.

У Жмеринці для платників податків відкрили сервісний центр

Сервісний центр для платників податків відкрили у Жмеринці. Голова ДПС у області Ірина Зленко висловила впевненість, що новостворений центр обслуговування платників податків задовольнить потреби у всіх послугах, які має надавати податкова служба.

Голова районної спілки підприємців Євгеній Євтушенко подякував податківцям за цивілізовані умови для виконання своїх обов’язків підприємцями краю: „Створення такого сервісного центру наближає Україну до євростандартів. Дійсно впевнений, що тут не буде черг та зайвої тяганини, і усі свої питання ми зможемо вирішити швидко, оперативно і залишатимемо приміщення центру з приємними емоціями”.

Центр надаватиме послуги чотирьом з половиною тисячам платників, які перебувають на податковому обліку районної інспекції. І суб'єкти господарювання, і громадяни зможуть оперативно отримати від спеціалістів податкової служби необхідну інформацію, індивідуальні податкові консультації, подати звіти.

Сервісний центр обладнаний сучасною комп'ютерною технікою, електронним табло, плазмовим екраном, а також платіжними терміналами для сплати платежів електронними засобами переказу коштів. Як зауважила головний податківець області Ірина Зленко, такі сервісні центри протягом травня відкриються у всіх 14-ти державних податкових інспекціях області.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)